ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"ЗНО - 2020Вітаємо!   ЗНО - 2020ІІІ етап ВСУО

18 лют. 2020

ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"

Вчора, в актовому залі школи відбувся масовий захід для п'ятикласників

ЗНО - 2020

Одна з львівських IT-компаній створила бот, який допомагатиме учням вчитися математиці. Запустили програму в межах співпраці з Харківським національним економічним університетом. Про це повідомляють у компанії «Softserve». Бот дає можливість безкоштовно та самостійно повторити здобуті протягом навчального процесу знання. Він не лише перевіряє, але й допомагає відпрацювати вирішення завдань у такому форматі, як це буде необхідно на ЗНО.
17 лют. 2020

Вітаємо з перемогою призерів міського конкурсу вокалістів "Музичний сонях" ученицю 7-А класу МЕЛЬНИК ДАРИНУ (ІІ), учня 2 класу ГОНЧАРА МИКОЛУ (ІІ), ученицю 2 класу ПРИЙМАЧЕНКО ІЛОНУ (ІІІ) та керівника Міщенко Наталію Олександрівану

ЗНО - 2020

Увага!!!! Розпочалась реєстрація на ЗНО. Всі матеріали щодо реєстрації розміщені в презентації "Все про ЗНО - 2020"

ІІІ етап ВСУО

Вітаємо з перемогою на ІІІ етапі ВСУО з астрономії призера (ІІІ місце)- ученицю 10-А класу ЯРЕМУ ЮЛІЮ та керівника Грушника Б.В.
5 лют. 2020

Вітаємо учителя початкових класів ПОЛІЩУК Т. М. - призера міського етапу Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Шевченківським дням (номінація: Література). Бажаємо творчої наснаги, невичерпної енергії, поетичного натхнення і нових перемог!!!!
5 лют. 2020

Вітаємо призерів міського етапу обласного поетичного конкурсу "Зерна доброти" ученицю 5-В класу КОБРИНЕЦЬ АНГЕЛІНУ (ІІ), учня 5-Г класу ЗЛОЧЕВСЬКОГО БОГДАНА (ІІІ), учня 7-Г класу АРТІМОНОВА СВЯТОСЛАВА (ІІІ) та їхніх керівників ПОЛІЩУК Т,М,, ДЕНИСЮК Н.В., СОВЕНКО В.В.
4 лют. 2020

Вітаємо ученицю 9-Б класу Чернух Анастасію з перемогою (ІІІ місце) у міському конкурсі читців-декламаторів на краще виконання творів Василя Стуса "Незламний лицар правди і свободи" та її керівника Юрченко Н.М.
22 січ. 2020

День Соборності України

День соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в об’єднанні українських земель.
20 січ. 2020

Зимовий бал

Старанно готувались, адже це не просто бал, а бал лідерів учнівського самоврядування.

18 лют. 2020
ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"
Вчора, в актовому залі школи відбувся масовий захід для п'ятикласників
ІІІ етап ВСУО