ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"ЗНО - 2020Вітаємо!   ЗНО - 2020ІІІ етап ВСУО

22 квіт. 2019

Добре діло рою "Громовиця"

Джури рою "Громовиця" з 6-го класу є членами гуртка "Лісівники-дендрологи". Щороку роботи гуртківців отримують призове ІІ місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Ліси для нащадків", а також отримував відзнаки НЕНЦ.
18 квіт. 2019

Виставка до Великодня

У школі відбулася виставка робіт гуртківців. Учні презентували більше 15 картин.
18 квіт. 2019

Вітаємо учнів 10-тих класів: Снаговського Андрія, Старинець Анастасію, Котирло Карину, Тарасова Владислава перемогою (ІІ місце) у міському фестивалі учнівських проектів "Збережемо історичну память" та керівника Рябушенко Н.В.
17 квіт. 2019

"Моє місто у цвіті веснянім"

17 квітня 2019 року учні нашої школи були учасниками фото-квесту "Моє місто у цвіті веснянім", яке проводилося ЦНТТ.
10 квіт. 2019

Наша участь у Білоцерківському фестивалі-конкурсі молодіжної творчості "Збережемо історичну пам'ятку"

Учні 10-х класів Снаговський А., Старинець А., Котирло К., Тарасов В. та учитель історії Рябушенко Н.В. 10 квітня взяли участь у Білоцерківському фестивалі-конкурсі молодіжної творчості "Збережемо історичну пам'ятку".
10 квіт. 2019

Вітаємо з перемогою - за І місце у півфіналі та ІІІ місце у фіналі міської інтелектуальної гри, присвяченої 100-річчю Української революції команду інтелектуалів школи (учні 10-Б класу) та їх керівника Костенко Т.Д.
9 квіт. 2019

Вітаємо преможців!

Команда "Ерудит" у складі учнів 10-Б класу: капітан команди - Снаговський Андрій, члени команди: Ковтун Ксенія, Желтков Даниіїл, Краснюк Юрій, Лебедєв Микита, 6 квітня, зайняли ІІІ місце на міському брейн-рингу, присвяченому 100-річчю Української революції у ІІ турі.
6 квіт. 2019

ЗДОРОВ'Я ДИТИНИ - БАГАТСТВО РОДИНИ

7 квітня - Всесвітній День Здоров'я
5 квіт. 2019

Фестиваль шкільних гуртків

Вихованці гуртка "Вишиванка" взяли участь у міському фестивалі гуртків декоративно-ужиткового мистецтва. Робота гуртка спрямована на формування компетентності обізнаності та самовираженості у сфері мистецтва.
27 бер. 2019

Обираємо підручники!

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №1/9-107 від 28.02.2019 року школа зробила черговий вибір підручників для 6 та 11 класів

18 лют. 2020
ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"
Вчора, в актовому залі школи відбувся масовий захід для п'ятикласників
17 лют. 2020
ЗНО - 2020
Одна з львівських IT-компаній створила бот, який допомагатиме учням вчитися математиці. Запустили програму в межах співпраці з Харківським національним економічним університетом. Про це повідомляють у компанії «Softserve». Бот дає можливість безкоштовно та самостійно повторити здобуті протягом навчального процесу знання. Він не лише перевіряє, але й допомагає відпрацювати вирішення завдань у такому форматі, як це буде необхідно на ЗНО.
17 лют. 2020
Вітаємо з перемогою призерів міського конкурсу вокалістів "Музичний сонях" ученицю 7-А класу МЕЛЬНИК ДАРИНУ (ІІ), учня 2 класу ГОНЧАРА МИКОЛУ (ІІ), ученицю 2 класу ПРИЙМАЧЕНКО ІЛОНУ (ІІІ) та керівника Міщенко Наталію Олександрівану
10 лют. 2020
ЗНО - 2020
Увага!!!! Розпочалась реєстрація на ЗНО. Всі матеріали щодо реєстрації розміщені в презентації "Все про ЗНО - 2020"
10 лют. 2020
ІІІ етап ВСУО
Вітаємо з перемогою на ІІІ етапі ВСУО з астрономії призера (ІІІ місце)- ученицю 10-А класу ЯРЕМУ ЮЛІЮ та керівника Грушника Б.В.
5 лют. 2020
Вітаємо учителя початкових класів ПОЛІЩУК Т. М. - призера міського етапу Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Шевченківським дням (номінація: Література). Бажаємо творчої наснаги, невичерпної енергії, поетичного натхнення і нових перемог!!!!

ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія