Карантин!!!Терміново!!!!САМООСВІТА ВЧИТЕЛЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ Учителям початкових класів!Шановні  колеги!

28 жовт. 2019

Міський форум екотрансформації "МОЛОДЬ У ДІЇ

Ні відкритті форуму дефілювали наші учні в незвичайних образах.
23 жовт. 2019

Екскурсія на "Біофарму"

Усі учасники екскурсії отримали багато цікавої інформації з біології та хімії.
21 жовт. 2019

Цікаві вихідні

20 жовтня учні 3-Б класу побували на екскурсії в м.Києві.
18 жовт. 2019

Основи військової підготовки для 7-их класів

"Звитяга" - місце, де діти відчули себе справжніми воїнами!
15 жовт. 2019

Ярмарка Доброти

Поділись добром! Велика благодійна ярмарка, що торкнулась кожного.
11 жовт. 2019

Вітаємо футбольну команду БЗШ 17 з перемогою у першості міста Біла Церква з футболу!

Вітаємо футбольну команду БЗШ 17 з перемогою у першості міста Біла Церква з футболу серед учнів! Жодної показки — це круто!
4 жовт. 2019

Тематична виставка робіт "Професія моїх батьків"

У вересні 2019 року в БЗШ №17 відбулась тематична виставка дитячих робіт!
4 жовт. 2019

З професійним святом!

04 жовтня, ранок. У вестибюлі школи зібрались святково одягненні учні, батьки, вчителі. Адже сьогодні передсвятковий день- День працівника освіти.
21 вер. 2019

Ми обираємо мир!

Традиційно 21 вересня в Україні відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в нашій країні - це усвідомлена мета кожного громадянина, кожної родини.
20 вер. 2019

" Милосердя не знає меж..."

У БЗШ №17, як у кожній школі міста у вересні, пройшли благодійні акції " У Попасну для малечі зберемо зберемо до школи речі".

3 квіт. 2020
Карантин!!!
З 13.03.2020 до 03.04 2020 року призупиняється освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів, форм власності міста Біла Церква. Вся інформація щодо продовження освітнього процесу у школі у формі дистанційного навчання розміщена на сторінці "Дистанційне навчання"
28 бер. 2020
ЯК ПРАЦЮВАТИ З УЧНЯМИ НА ВІДСТАНІ?
Як працювати з учнями на відстані та не втратити звичної ефективності? На допомогу приходить сервіс Google Classroom...
25 бер. 2020
Терміново!!!!
Шановні класні керівники! Терміново створіть групи з учнів вашого класу у вайбері, приєднайте туди учителів, що працюють у вашому класі і співпрацюйте з учителями. Бажаю успіхів!!!!
23 бер. 2020
САМООСВІТА ВЧИТЕЛЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ
Дистанційне навчання в умовах карантину для багатьох учителів стало поштовхом до підвищення кваліфікації
23 бер. 2020
Учителям початкових класів!
Безкоштовний доступ до інтерактивних завдань за шкільною програмою та системи для дистанційного навчання - "Smart-кейс вчителя"
22 бер. 2020
Шановні колеги!
Працюємо дистанційно (віддалено) !!!! Контролюємо виконання дз, оновлюємо сайт, співпрацюємо з батьками, учнями, проходимо вебінари, займаємось самоосвітою, вчимось працювати на відстані!!!! Це все можливо! Раджу скористатись освітнім проектом "На урок" для оцінювання учнів з усіх предметів.