Збережемо ресурси планети !"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала"Підготовка до ІІІ етапу змаганьШевченківські дні у ліцеї Пам’ять про нього житиме вічноВІТАЄМО!ЖІНКИ У ДРАМІ КОХАННЯ ШЕВЧЕНКАСпортивне свято!

9 жовт. 2023

ВІТАЄМО переможців конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно"

ВІТАЄМО переможців конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!"
9 жовт. 2023

Участь у І етапі Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»). Посвята в козачата. Рій "Жовто-блакитні серця"

Установчі вибори 2023 року

Установчі вибори 03 жовтня 2023 року в актовому залі ліцею № 17 відбулись Установчі збори. Вибори голів комісій.
3 жовт. 2023

Благодійний ярмарок "Донатим на ЗСУ"

27 - 28 вересня 2023 року в нашому ліцеї № 17 відбувся благодійний ярмарок «Донатим на ЗСУ!», в якій взяли активну участь учні 1-11 класів.
29 вер. 2023

Вітання з Днем працівників освіти ліцею № 17

Вітаємо колектив ліцею № 17 з Днем працівників освіти!

ВІТАЄМО!

Бойчук Вікторію (8-А) з перемогою та отриманням такої відповідальної посади - Голови учнівського самоврядування! Бажаємо великих успіхів у всіх починаннях та плідної лідерської діяльності в житті нашого ліцею!

Вибори 2023

До виборів готувались заздалегідь. На посаду Голови учнівської організації ліцею подали заявки 4 представника нашого ліцею: Попелянець Анатолій (9-Г), Кобринець Ангеліна (9-В), Матвієнко Андрій (9-Б), Бойчук Вікторія (8-А).
18 вер. 2023

Вміння бачити прекрасне Шкільний етап Всеукраїнських конкурсів «Моя Україна», «Неосяжна моя Україна»

З 05 вересня 2023 року в нашому ліцеї проходив перший етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» та туристсько –краєзнавчий конкурс фоторобіт «Неосяжна моя Україно!», в якому брали участь учнівські колективи 2 – 11-х класів.
1 вер. 2023

«Школа відкриває двері»

Перше вересня – це особливе свято! Це зустріч з друзями, вчителями, радість від спілкування, пізнання невідомого і цікавого.
27 лип. 2023

Україна відзначає День Української Державності

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року No 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення.

9 жовт. 2023

ВІТАЄМО переможців конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно"

ВІТАЄМО переможців конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!"

Установчі вибори 2023 року

3 жовт. 2023

Благодійний ярмарок "Донатим на ЗСУ"

29 вер. 2023

Вітання з Днем працівників освіти ліцею № 17

Вітаємо колектив ліцею № 17 з Днем працівників освіти!

ВІТАЄМО!

Вибори 2023

18 вер. 2023

1 вер. 2023

«Школа відкриває двері»

27 лип. 2023

Україна відзначає День Української Державності

28 бер. 2024
Збережемо ресурси планети !
Збережемо ресурси планети ! Впродовж березня 2024 року в ліцеї № 17 була проведена інформаційна кампанія щодо збереження енергетичних та водних ресурсів планети. По закінченню був оголошений конкурс малюнків учнів 5-6-х класів з таких напрямків: «Вода- безцінний дар природи», «Вода-колиска життя», Вода-чарівниця життя», «Ми за чисту енергію!» «Енергозберігання – це наше майбутнє!» «Економ електроенергію!», «Вода і організм», «Одна капля рятує світ!», «Бережіть воду!», «Електрику зберігай, про Україну, друже, дбай!»
23 бер. 2024
"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала"
"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала" Під таким гаслом 22 березня відбулась міська благодійна акція "Дитячий фронт", у якому взяли участь учні 1-11-х класів, учителі, батьківська спільнота нашого ліцею-гімназії № 17. Для дітей Запоріжжя і довколишніх прифронтових сіл наші волонтери зібрали іграшки, книги, канцтовари, одяг, смаколики, розмальовки, щоб підтримати діток у такий нелегкий для країни час.
20 бер. 2024
Підготовка до ІІІ етапу змагань
Команда нашого ліцею № 17 "Невгамовні дівчата" активно готується до ІІІ етапу змагань з черліденгу в межах Всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч". Наші черлідерки наполегливо і сумлінно тренуються, удосконалюють свою майстерність, щоб гідно представити наше місто на районних змаганнях.