Карантин!!!Терміново!!!!САМООСВІТА ВЧИТЕЛЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ Учителям початкових класів!Шановні  колеги!

Міжнародний день рідної мови

У рамках Міжнародного дня рідної мови для учнів 5-11 класів науковими співробітниками краєзнавчого музею Білої Церкви була проведена виїзна мультимедійна екскурсія "Шевченко і Київщина"
21 лют. 2020

Вітаємо вчителя російської мови та зарубіжної літератури ЛУКІЯНЧУКА АНДРІЯ АНТОНОВИЧА, який став володарем ЗОЛОТОЇ ГРАМОТИ за вагомий особистий внесок та визначні досягнення спрямовані на розвиток освітнього проекту "Всеосвіта"

Гордість нашої школи!

Вітаємо учня 10-А класу САРАЖИНСЬКОГО БОГДАНА з перемогою в І етапі (регіональному) Всеукраїнського конкурсу "Моя карєра в Україні". Богдан став учасниками конференції, що проходила в Києві за участю відомих та успішних людей, які зробили свою карєру в Україні.
21 лют. 2020

Пам′яті Героїв Небесної Сотні!

Протягом тижня в школі були проведені різні тематичних заходи, присвячені пам′яті Героїв Небесної Сотні, підготовлені учителями історії Дячук Л.М., Комайгородською Т.В., бібліотекарем школи Домилівською О.О.
20 лют. 2020

Герої Небесної Сотні

20 лютого 2020 року пройшла міська історико-краєзнвча конференція "Зима, що нас змінила", яка була присвячена 6-ій річниці памяті Героїв Небесної Сотні. Активними учасниками стали учні нашої школи Гаврилюк Наталія, Кукурудз Анна, Руденко альбіна, Смола Даря, які провели пошукову роботу про Героїв Небесної сотні та призентували свої напрацювання в мультимедійних презентаціях
18 лют. 2020

ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"

Вчора, в актовому залі школи відбувся масовий захід для п'ятикласників
17 лют. 2020

ЗНО - 2020

Одна з львівських IT-компаній створила бот, який допомагатиме учням вчитися математиці. Запустили програму в межах співпраці з Харківським національним економічним університетом. Про це повідомляють у компанії «Softserve». Бот дає можливість безкоштовно та самостійно повторити здобуті протягом навчального процесу знання. Він не лише перевіряє, але й допомагає відпрацювати вирішення завдань у такому форматі, як це буде необхідно на ЗНО.
17 лют. 2020

Вітаємо з перемогою призерів міського конкурсу вокалістів "Музичний сонях" ученицю 7-А класу МЕЛЬНИК ДАРИНУ (ІІ), учня 2 класу ГОНЧАРА МИКОЛУ (ІІ), ученицю 2 класу ПРИЙМАЧЕНКО ІЛОНУ (ІІІ) та керівника Міщенко Наталію Олександрівану
10 лют. 2020

ЗНО - 2020

Увага!!!! Розпочалась реєстрація на ЗНО. Всі матеріали щодо реєстрації розміщені в презентації "Все про ЗНО - 2020"
10 лют. 2020

ІІІ етап ВСУО

Вітаємо з перемогою на ІІІ етапі ВСУО з астрономії призера (ІІІ місце)- ученицю 10-А класу ЯРЕМУ ЮЛІЮ та керівника Грушника Б.В.

3 квіт. 2020
Карантин!!!
З 13.03.2020 до 03.04 2020 року призупиняється освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів, форм власності міста Біла Церква. Вся інформація щодо продовження освітнього процесу у школі у формі дистанційного навчання розміщена на сторінці "Дистанційне навчання"
28 бер. 2020
ЯК ПРАЦЮВАТИ З УЧНЯМИ НА ВІДСТАНІ?
Як працювати з учнями на відстані та не втратити звичної ефективності? На допомогу приходить сервіс Google Classroom...
25 бер. 2020
Терміново!!!!
Шановні класні керівники! Терміново створіть групи з учнів вашого класу у вайбері, приєднайте туди учителів, що працюють у вашому класі і співпрацюйте з учителями. Бажаю успіхів!!!!
23 бер. 2020
САМООСВІТА ВЧИТЕЛЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ
Дистанційне навчання в умовах карантину для багатьох учителів стало поштовхом до підвищення кваліфікації
23 бер. 2020
Учителям початкових класів!
Безкоштовний доступ до інтерактивних завдань за шкільною програмою та системи для дистанційного навчання - "Smart-кейс вчителя"
22 бер. 2020
Шановні колеги!
Працюємо дистанційно (віддалено) !!!! Контролюємо виконання дз, оновлюємо сайт, співпрацюємо з батьками, учнями, проходимо вебінари, займаємось самоосвітою, вчимось працювати на відстані!!!! Це все можливо! Раджу скористатись освітнім проектом "На урок" для оцінювання учнів з усіх предметів.

ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія