Сторінка психолога

Година спілкування з учнями 7-А класу : "Формування в дитини позитивної самооцінки". Мета заходу : формувати в учнів позитивне та адекватне самооцінювання, що сприяє нормальній адаптації у шкільному колективі, та попереджує агресивні прояви поведінки та конфлікти, що породжують насилля.

Психологічний практикум з учнями 8 класів : "Будуємо дім без насильства"

Рекомендації для батьків

На базі Навчально-методичного центру психологічної служби управління і науки Білоцерківської міської ради практичним психологом БЗШ І-ІІІ ступенів № 17 Гордієнко Оксаною Петрівною був проведений семінар-практикум з проблеми: " Психологічне супроводження адаптаційного періоду учнів 5 класів" для практичних психологів міста.

Година психолога для учнів 8 класів "Підлітки мають знати свої права"

З учнями 8 класів практичним психологом школи Гордієнко Оксаною Петрівною була проведена година психолога на тему: "Підлітки мають знати свої права". Година психолога мала на меті ознайомити учнів з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини, формувати у них навички використання отриманих знань при вирішенні реальних життєвих ситуацій.

Психологічний практикум для учнів 5 класів "Кодекс честі учня. Права та обов'язки"

Психологічний практикум проведений психологом Гордієнко Оксаною Петрівною з метою ознайомлення учнів з їхніми правами та обов'язками, визначеними Конвенцією про права дитини; формувати навичку правильно реалізувати свої права при цьому не порушуючи права та гідність іншої людини.

Учні 5 класів активно працювали в групах, обговорюючи обов'язки, які повинен виконувати кожен учень; відповідали на запитання "Казкової правової вікторини".

Година психолога з учнями 3-А класу "Я не один"

З метою збереження психологічного здоров'я дитини, сприяння її адаптації в соціумі та ставлення до себе як особистості практичним психологом школи Гордієнко Оксаною Петрівною було проведено з учнями 3- А класу заняття із психологічного розвитку "Я не один".

Психологічні лекторії для батьків

З метою поінформованості батьків учнів БЗШ І-ІІІ ступенів № 17 щодо небезпек в Інтернет - мережі та попередження залучення дітей до небезпечних груп, які схиляють до суїциду, практичним психологом школи Гордієнко Оксаною Петрівною протягом квітня місяця було проведено психологічні лекторії для батьків учнів : 2-Г, 2-Д, 3-Б, 3-Г, 4-А, 4-Б, 4-В, 4-Г, 5-Б, 8-В класів.

Заняття гуртка тренінгового курсу "Рівний-рівному" з учнями 7- А класу "Як спілкуватися продуктивно"

Психологічний практикум для учнів 6 класів "Моя самооцінка"

Батьківські збори  "Вивчення рівня готовності учнів 4 класів до переходу в основну школу за результатами проведеного діагностування"

Розвиткові заняття з психології для учнів 2 класів "Щоб не забути - запам'ятай"

Групове обговорення з учнями 10-А класу "Коли ви ризикуєте ?" (спрямовано на обговорення акуальних питань щодо здоров'я та наслідків ризикованої поведінки, проблеми ВІЛ-інфікування, які постають перед сучасною молодою людиною).

Година психолога для учнів 6-Б класу "Наша абетка безпеки"            (мета: надати знання про ВІЛ і СНІД, історію винекнення та шляхи передачі; сформувати толерантне ставлення до ВІЛ - інфікованих).

Психологічний практикум для учнів 5-В класу "Моя індивідуальність" спрямований на підвищення рівня самооцінки.

Психологічний практикум для учнів 10-Б класу спрямований на формування впевненості в собі та позитивного ставлення до життя.

Гра "Пригоди у країні Здоровляндії" з учнями 6-Б класу. Розроблена в рамках проекту Всеукраїнського громадського центру "Волонтер"; спрямована на зацікавленість дітей збереженням та зміцненням власного здоров'я.

Гра "Фото-фішка" з учнями 8-А класу. Розроблена в рамках проекту Всеукраїнського громадського центру "Волонтер"; спрямована на обговорення актуальних питань щодо здоров'я та наслідків ризикованої поведінки, проблеми ВІЛ-інфікування, які постають перед сучасною молодою людиною.

Заняття із психологічного розвитку емоційно-вольової сфери для учнів 3 класів  "Мій настрій"

Психологічна підготовка випускників до участі в ЗНО

Година психолога з учнями 5 класів "Інтуїція та логіка"