Харчування

znaimo: Платформа про здорове шкільне харчування    https://znaimo.gov.ua/

Білоцерківський ліцей-гімназія № 17

Білоцерківської міської ради Київської області

Н А К А З

09.01.2024                                                                                                        № 1

м. Біла Церква

Про організацію харчування дітей

у закладі

Відповідно до Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», частини другої статті 9 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», частини третьої  статті56 Закону України «Про  освіту»,  частини сьомої статті 20 Закону України «Про повну загальну середню освіту», статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», частини четвертої статті 2 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», законів України «Про охорону дитинства», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб», Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24 березня 2016 року №234, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14 квітня 2016 року за №563/28693, Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 25 вересня 2020 року №2205, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10 листопада 2020 року за №1111/35394, Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку,затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року №305, Програми організації харчування здобувачів освіти в комунальних закладах дошкільної та загальної середньої освіти Білоцерківської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 24 грудня 2020 року №67-05-VШ (зі змінами), Стратегії реформування  системи харчування в комунальних закладах загальної середньої освіти Білоцерківської міської територіальної громади на 2024-2027 роки, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 19 грудня 2023 року №4998-48-VШ, рішень виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 09 січня 2024 року №11 «Про організацію харчування здобувачів освіти у закладах освіти комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади з січня 2024 року» та  від 09 січня 2024 року №12 «Про надання платної послуги з організації харчування  для учнів з вибором однієї страви з двох-трьох запропонованих  (дабл-меню) у Ліцеї «Перша Білоцерківська гімназія» Білоцерківської міської ради Київської області, наказу Управління освіти і науки від 09.01.2024 №4  «Про організацію харчування здобувачів освіти  в закладах дошкільної і загальної середньої освіти комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади»

НАКАЗУЮ:

1. Заступнику директора з НВР Новохацькій Л.В. з 15 січня 2024 року:    1.1. організувати харчування здобувачів освіти закладу з розрахунку вартості 50,00 гривень на день;                      1.2. звільнити від плати за харчування, відповідно до рішення Виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 09 січня 2024 року № 11 «Про організацію харчування здобувачів освіти у закладах освіти комунальної власності  Білоцерківської міської територіальної громади з січня 2024 року»здобувачів освіти таких категорій:

- дітей-сиріт;

- дітей, позбавлених батьківського піклування;

-  дітей з інвалідністю;

- дітей із сімей, які отримують допо­могу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

-  дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) на сході України, учасниками бойових дій антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) на сході України (на основі посвідчення учасника антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) чи довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил), забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України);

- дітей із сімей загиблих (померлих) мешканців Білоцерківської міської територіальної громади, які брали участь у проведенні антитерористичної операції (операції об’єднаних сил);

- дітей, котрі мають статус «Дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів»;

- дітей із числа внутрішньо переміщених осіб;

-  дітей з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

-  дітей військовослужбовців Збройних Сил України й інших, утворених відповідно до законів України щодо військових формувань, та правоохоронних органів спеціального призначення.

1. 3. забезпечити інформування батьків здобувачів освіти або осіб, які їх замінюють, про умови організації харчування та оплати за нього.
  1. Підставою для звільнення від плати за харчування та забезпечення безкоштовним харчуванням є документ (посвідчення, зокрема учасника бойових дій, довідка, наказ, контракт тощо), який підтверджує відповідний статус (категорію тощо), зазначені в пункті 1.2 цього наказу.
  2. Розмістити цей наказ на сайті закладу.
  3. Контроль за виконаннямцього наказу залишаю за собою.

Директор  ліцею                                                                Борис ГРУШНИК

Виконавець:Завізовано: Надіслано:

Новохацька Л.                                          Грушник Б.                                                          до справи,

З наказом ознайомлена:                                              Л.Новохацька