Карантин!!!Терміново!!!!САМООСВІТА ВЧИТЕЛЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ Учителям початкових класів!Шановні  колеги!

20 груд. 2019

Наш вернісаж!

Наш вестибюль надзвичайно привітний. Кожного дня він зустрічає сотні дітей. Тут завжди людно.
14 груд. 2019

Свято Андрія у школі.

На святі діти розповіли про українські традиції, ворожили, проводили конкурси.
13 груд. 2019

Андріївські вечорниці.

Лунали народні пісні, запальні українські танці, веселі конкурси, чарівні ворожіння, смачна калита!
13 груд. 2019

Новорічний настрій на порозі!

Казкова фотозона була створена у вестибюлі нашої школи!
11 груд. 2019

Освідчення!

Чим живе директор школи? Школою. Це його життя й натхнення, а кожен учень - частинка душі. Постійно турбують проблеми: що змінити, з ким співпрацювати, чим зацікавити, надихнути. "Доброго ранку" - для нього не просто вітання, а програмування на добрий початок дня, на яскраві враження
11 груд. 2019

Пртипожежна безпека!

9 грудня 2019 року директором школи Грушником Б.В. для працівників школи був проведений позаплановий інструктаж з пожежної безпеки, на якому Борис Володимирович наголосив на необхідності дотримання правил протипожежної безпеки працівниками школи та учнями, ознайомив з розміщенням вогнегасників у приміщеннях школи та розповів про принцип їх роботи
9 груд. 2019

День української хустки

Флешмоб "Зроби фото з хусткою"
6 груд. 2019

Година психолога з учнями 7-А класу: "Формування в дитини позитивної самооцінки"

Година психолога з учнями 7-А класу: " Формування в дитини позитивної самооцінки"
5 груд. 2019

Його Величність - Талант!

У БЗШ №17 між учнями 5-6 класів відбувся конкурс обдарованих талановитих дітей.
4 груд. 2019

Психологічний практикум з учнями 8 класів: "Будуємо дім без насильства"

3 квіт. 2020
Карантин!!!
З 13.03.2020 до 03.04 2020 року призупиняється освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів, форм власності міста Біла Церква. Вся інформація щодо продовження освітнього процесу у школі у формі дистанційного навчання розміщена на сторінці "Дистанційне навчання"
28 бер. 2020
ЯК ПРАЦЮВАТИ З УЧНЯМИ НА ВІДСТАНІ?
Як працювати з учнями на відстані та не втратити звичної ефективності? На допомогу приходить сервіс Google Classroom...
25 бер. 2020
Терміново!!!!
Шановні класні керівники! Терміново створіть групи з учнів вашого класу у вайбері, приєднайте туди учителів, що працюють у вашому класі і співпрацюйте з учителями. Бажаю успіхів!!!!
23 бер. 2020
САМООСВІТА ВЧИТЕЛЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ
Дистанційне навчання в умовах карантину для багатьох учителів стало поштовхом до підвищення кваліфікації
23 бер. 2020
Учителям початкових класів!
Безкоштовний доступ до інтерактивних завдань за шкільною програмою та системи для дистанційного навчання - "Smart-кейс вчителя"
22 бер. 2020
Шановні колеги!
Працюємо дистанційно (віддалено) !!!! Контролюємо виконання дз, оновлюємо сайт, співпрацюємо з батьками, учнями, проходимо вебінари, займаємось самоосвітою, вчимось працювати на відстані!!!! Це все можливо! Раджу скористатись освітнім проектом "На урок" для оцінювання учнів з усіх предметів.

ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія