Флешмоб «Дерево Героя»

16 квіт. 2024
Флешмоб «Дерево Героя» Рої «Жовтоблакитні серця», «Грозові крила», «Яструби» та учні 5-6 класів ліцею – гімназії № 17 активно долучились до обласного природоохоронного флешмобу з висадки дерев «Дерево Героя». Наші вихованці постійно дбають про зелені насадження, для них висадка дерев – звичайна справа. Ця почесна традиція покликана увіковічнити імена Героїв–випускників нашого закладу, котрі загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України:

Флешмоб   «Дерево Героя»

Рої  «Жовтоблакитні серця»,  «Грозові крила»,  «Яструби»  та учні 5-6 класів ліцею – гімназії  № 17 активно долучились до обласного природоохоронного  флешмобу з висадки дерев «Дерево Героя». Наші вихованці постійно дбають про зелені насадження,  для них висадка дерев – звичайна справа. Ця почесна   традиція покликана  увіковічнити  імена Героїв–випускників нашого закладу, котрі загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України:

- Романюка Олександра

- Кірюшкіна Олександра

- Майструка Василя

- Чуйка Олександра

Обов`язок кожного з нас – завжди пам` ятати про Героїв, які віддали життя, захищаючи свій народ.

Вічна пам` ять і шана Героям !

Прес - центр