Карантин!!!Терміново!!!!САМООСВІТА ВЧИТЕЛЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ Учителям початкових класів!Шановні  колеги!

14 вер. 2019

Місту добра- 987!

Як у веселки один колір переходить в інший, так і у нашому житті одне свято змінює інше. Одним з знаменитих свят було- свято нашого рідного міста. 14 вересня жителі міста Білої Церкви святкували 987 років з дня існування.
2 вер. 2019

Весела перерва

Другого вересня наша школа щиро відкрила двері своїм вихованцям. Розпочався навчальний процес, а щоб він був плодотворним не забули про веселий відпочинок між уроками.
2 вер. 2019

Здраствуй, новий навчальний рік!

Другого вересня радісними дитячими голосами дзвінко загула наша школа. На подвір'ї зібралася шкільна родина. В цьому році вона налічує 1152 учні, 156 із них - першокласники.
24 трав. 2019

Останній дзвоник 2019

Сьогодні, 24 травня, у нашій школі відбулася урочиста лінійка, на якій пролунав останній дзвоник. Він сповістив усіх учнів про закінчення ще одного навчального року, а випускників сповістив про останню мить, коли шкільний дзвоник задзвенить.
18 трав. 2019

Депортація кримських татар

17 травня - День боротьби за права кримськотатарського народу. 75-та річниця депортації кримських татар.
17 трав. 2019

День Європи

День Європи - свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу, 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 року. Цей день українці відзначають як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
16 трав. 2019

День вишиванки

Вишивання моє, вишивання… Чорний – сум, а червоний – кохання. Синій – небо, зелений – буття. Вишиванка – це наше життя!
16 трав. 2019

Акція "Посади дерево замість кульки"

Сьогодні, 16 травня, учні 11-х класів взяли участь в акції "Посади дерево замість кульки"
11 трав. 2019

"Майбутнє нації - у руках матерів" О.Бальзак

Український народ дуже мудрий. Він має свої традиції, святині, духовні обереги. Серед усіх святинь найпочесніше місце посідає Мати.
11 трав. 2019

Козацька весна

Кожного року Управління освіти і науки міської ради БНВО "Звитяга" проводить огляд (шляхом проведення змагань) якості вишколу захисників Батьківщини, козацького військово-патріотичного виховання.

3 квіт. 2020
Карантин!!!
З 13.03.2020 до 03.04 2020 року призупиняється освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів, форм власності міста Біла Церква. Вся інформація щодо продовження освітнього процесу у школі у формі дистанційного навчання розміщена на сторінці "Дистанційне навчання"
28 бер. 2020
ЯК ПРАЦЮВАТИ З УЧНЯМИ НА ВІДСТАНІ?
Як працювати з учнями на відстані та не втратити звичної ефективності? На допомогу приходить сервіс Google Classroom...
25 бер. 2020
Терміново!!!!
Шановні класні керівники! Терміново створіть групи з учнів вашого класу у вайбері, приєднайте туди учителів, що працюють у вашому класі і співпрацюйте з учителями. Бажаю успіхів!!!!
23 бер. 2020
САМООСВІТА ВЧИТЕЛЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ
Дистанційне навчання в умовах карантину для багатьох учителів стало поштовхом до підвищення кваліфікації
23 бер. 2020
Учителям початкових класів!
Безкоштовний доступ до інтерактивних завдань за шкільною програмою та системи для дистанційного навчання - "Smart-кейс вчителя"
22 бер. 2020
Шановні колеги!
Працюємо дистанційно (віддалено) !!!! Контролюємо виконання дз, оновлюємо сайт, співпрацюємо з батьками, учнями, проходимо вебінари, займаємось самоосвітою, вчимось працювати на відстані!!!! Це все можливо! Раджу скористатись освітнім проектом "На урок" для оцінювання учнів з усіх предметів.