ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"ЗНО - 2020Вітаємо!   ЗНО - 2020ІІІ етап ВСУО

27 бер. 2019

Прийом до першого класу!

Відповідно до ст.18 Закону України «Про загальну середню освіту», ч. 2 ст. 66 Закону України «Про освіту» з 02.04.2019 року у школі буде проводитись прийом документів для зарахування дитини до першого класу згідно території обслуговування
15 бер. 2019

ГОДИНА ЕКОЛОГІЇ "Блакитні очі води"

До Всесвітнього дня води
12 бер. 2019

«Вітаємо Вас, любі жінки!»

«Вітаємо Вас, любі жінки!» - з такими словами учні нашої школи вітали дорогих жінок – учителів.
6 бер. 2019

МІСЬКИЙ КОНКУРС ЧИТЦІВ-ДЕКЛАМАТОРІВ

НАША ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ "ТАРАСОВІ ДУМКИ БУДУТЬ ЖИТИ ВІКИ"
21 лют. 2019

"Той, що пройшов крізь вогонь"

У дні п'ятої річниці пам'ятних подій 18-20 лютого у нашій школі відбулася зустріч учнівських колективів з Героєм Майдану "Той, що пройшов крізь вогонь" Дячуком Віталієм Сергійовичем. Присутні уважно слухали розповідь про історичні лютневі події, учасником яких був наш гість. Віталій Дячук є також сином вчителя історії і права Дячук Любові Михайлівни.
21 лют. 2019

Мова – коштовний скарб народу

21 лютого 2000 року в Парижі (ЮНЕСКО) вперше відзначили Міжнародний день рідної мови. В Україні свято рідної мови запровадили у 2012 році. Глибокі знання рідної мови, досконале володіння нею – одна з важливих ознак високої культури й освіченості людини. Кожному народові дорога його мова. Без мови не може існувати народ, його культура.
20 лют. 2019

Семінар – практикум для вихователів ГПД з проблеми «Організацція роботи групи продовженого дня в умовах НУШ»

19 лютого 2019 року у загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №17 відбувся семінар – практикум для вихователів ГПД з проблеми «Організацція роботи групи продовженого дня в умовах НУШ».
20 лют. 2019

Пам'яті Героїв Небесної Сотні

5 років минуло, як Україна прощалася із загиблими на Майдані. Згідно з Указом президента України 20 лютого оголошено Днем Героїв Небесної Сотні.
14 лют. 2019

Випускникам!

Триває реєстрація на ЗНО - 2019!!!
14 лют. 2019

Вітаємо з перемогою у сорок шостому інтелектуальному Міжнародному конкурсі "50 слів" в номінації "Учасники до 18 років" (ІІІ місце) учня 9-А класу САРАЖИНСЬКОГО БОГДАНА. Бажаємо нових перемог та досягнень !!!!!

18 лют. 2020
ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"
Вчора, в актовому залі школи відбувся масовий захід для п'ятикласників
17 лют. 2020
ЗНО - 2020
Одна з львівських IT-компаній створила бот, який допомагатиме учням вчитися математиці. Запустили програму в межах співпраці з Харківським національним економічним університетом. Про це повідомляють у компанії «Softserve». Бот дає можливість безкоштовно та самостійно повторити здобуті протягом навчального процесу знання. Він не лише перевіряє, але й допомагає відпрацювати вирішення завдань у такому форматі, як це буде необхідно на ЗНО.
17 лют. 2020
Вітаємо з перемогою призерів міського конкурсу вокалістів "Музичний сонях" ученицю 7-А класу МЕЛЬНИК ДАРИНУ (ІІ), учня 2 класу ГОНЧАРА МИКОЛУ (ІІ), ученицю 2 класу ПРИЙМАЧЕНКО ІЛОНУ (ІІІ) та керівника Міщенко Наталію Олександрівану
10 лют. 2020
ЗНО - 2020
Увага!!!! Розпочалась реєстрація на ЗНО. Всі матеріали щодо реєстрації розміщені в презентації "Все про ЗНО - 2020"
10 лют. 2020
ІІІ етап ВСУО
Вітаємо з перемогою на ІІІ етапі ВСУО з астрономії призера (ІІІ місце)- ученицю 10-А класу ЯРЕМУ ЮЛІЮ та керівника Грушника Б.В.
5 лют. 2020
Вітаємо учителя початкових класів ПОЛІЩУК Т. М. - призера міського етапу Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Шевченківським дням (номінація: Література). Бажаємо творчої наснаги, невичерпної енергії, поетичного натхнення і нових перемог!!!!

ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія