Карантин!!!Терміново!!!!САМООСВІТА ВЧИТЕЛЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ Учителям початкових класів!Шановні  колеги!

3 трав. 2019

Танці - це рух, а рух - це життя

Танець - це життя. це почуття і емоції. Зокрема - це розповідь тілом. Рухи та емоції показують значно більше, ніж ми чуємо, значно більше, ніж ми звикли розуміти. Більш влучно хтось сказав, що "танець - це вірш, кожен рух якого є словом.
26 квіт. 2019

Роковини Чорнобилю

26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне покоління.
25 квіт. 2019

Вітаємо Костенко Марію ученицю 8-В класу за І місце у міському етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста", у номінації "Краща фоторобота" (керівник Костенко Т.Д.)
24 квіт. 2019

Вітаємо ученицю 11-Б класу Берулаву Ліану з перемогою (ІІ місце) у міському конкурсі присвяченому творчості Ліни Костенко "Поезія - це дотик до душі" та керівника Денисюк Н.В.
22 квіт. 2019

Великодній тиждень добра

Одне з найвеличніших у християнстві свят - Великдень. До цього свята проходить міська благодійна акція "Великодній кошик добра воїнам ООС"
22 квіт. 2019

Добре діло рою "Громовиця"

Джури рою "Громовиця" з 6-го класу є членами гуртка "Лісівники-дендрологи". Щороку роботи гуртківців отримують призове ІІ місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Ліси для нащадків", а також отримував відзнаки НЕНЦ.
18 квіт. 2019

Виставка до Великодня

У школі відбулася виставка робіт гуртківців. Учні презентували більше 15 картин.
18 квіт. 2019

Вітаємо учнів 10-тих класів: Снаговського Андрія, Старинець Анастасію, Котирло Карину, Тарасова Владислава перемогою (ІІ місце) у міському фестивалі учнівських проектів "Збережемо історичну память" та керівника Рябушенко Н.В.
17 квіт. 2019

"Моє місто у цвіті веснянім"

17 квітня 2019 року учні нашої школи були учасниками фото-квесту "Моє місто у цвіті веснянім", яке проводилося ЦНТТ.
10 квіт. 2019

Наша участь у Білоцерківському фестивалі-конкурсі молодіжної творчості "Збережемо історичну пам'ятку"

Учні 10-х класів Снаговський А., Старинець А., Котирло К., Тарасов В. та учитель історії Рябушенко Н.В. 10 квітня взяли участь у Білоцерківському фестивалі-конкурсі молодіжної творчості "Збережемо історичну пам'ятку".

3 квіт. 2020
Карантин!!!
З 13.03.2020 до 03.04 2020 року призупиняється освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів, форм власності міста Біла Церква. Вся інформація щодо продовження освітнього процесу у школі у формі дистанційного навчання розміщена на сторінці "Дистанційне навчання"
28 бер. 2020
ЯК ПРАЦЮВАТИ З УЧНЯМИ НА ВІДСТАНІ?
Як працювати з учнями на відстані та не втратити звичної ефективності? На допомогу приходить сервіс Google Classroom...
25 бер. 2020
Терміново!!!!
Шановні класні керівники! Терміново створіть групи з учнів вашого класу у вайбері, приєднайте туди учителів, що працюють у вашому класі і співпрацюйте з учителями. Бажаю успіхів!!!!
23 бер. 2020
САМООСВІТА ВЧИТЕЛЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ
Дистанційне навчання в умовах карантину для багатьох учителів стало поштовхом до підвищення кваліфікації
23 бер. 2020
Учителям початкових класів!
Безкоштовний доступ до інтерактивних завдань за шкільною програмою та системи для дистанційного навчання - "Smart-кейс вчителя"
22 бер. 2020
Шановні колеги!
Працюємо дистанційно (віддалено) !!!! Контролюємо виконання дз, оновлюємо сайт, співпрацюємо з батьками, учнями, проходимо вебінари, займаємось самоосвітою, вчимось працювати на відстані!!!! Це все можливо! Раджу скористатись освітнім проектом "На урок" для оцінювання учнів з усіх предметів.

ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія