ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"ЗНО - 2020Вітаємо!   ЗНО - 2020ІІІ етап ВСУО

11 лют. 2019

Вітаємо з перемогою!

У XVIII обласному конкурсі робіт учнівської молоді "Топоніміка й історія освіти рідного краю" учасниця нашої школи Бахмач А. під керівництвом Совенко В.В. посіла ІІ місце!
7 лют. 2019

Ми пишаємося вами!

У міському етапі Всеукраїнського поетичного конкурсу "Зерна доброти" наші учні увійшли до трійки переможців у віковій категорії 1-4 класи.
7 лют. 2019

Перемога у міському етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста"

У міському етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста" фотороботи "Моє місто з висоти пташиного польоту зайняли І місце. Автор Костенко Марія, учениця 8-В класу, під керівництвом класного керівника Костенко Тетяни Дмитрівни.
6 лют. 2019

Результати конкурсу "Космічні фантазії"

У міському етапі конкурсу "Космічні фантазії" в номінації "Фотомистецтво" фото "Годинник" Костенко Марії зайняв ІІІ місце, керівник - Костенко Тетяна Дмитрівна.
5 лют. 2019

День безпеки в Інтернеті

В останні роки в Україні стає традицією щороку, другого вівторка лютого, відзначати всесвітній День безпечного Інтернету, введений Єврокомісією у січні 2004 року за підтримки організацій European SchoolNet та Insafe (Європейська мережа безпечного Інтернету).
31 січ. 2019

УВАГА! ІІІ місце у міському конкурсі

30 січня 2019 року у Центральній бібліотеці відбувся конкурс "НЕЗЛАМНИЙ ЛИЦАР ПРАВДИ І СВОБОДИ"
31 січ. 2019

Вітаємо з перемогою (ІІ місце) у міському конкурсі "Вітальна листівка" (номінація "Різдвяна листівка") ученицю 11-Б класу ДЕМСЬКУ АЛІНУ. Бажаємо нових перемог!!! Так тримати!!!!!
29 січ. 2019

Вшанування героїв Крут

29 січня учні нашої школи вшанували події, які відбулися під Крутами кіця 1918 року... Юні захисники Української Народної Республіки власною кров'ю вписали нову героїчну сторінку в історії українського визвольного руху - бій під Крутами.
23 січ. 2019

Засідання учнівського самоврядування школи

Засідання учнівського самоврядування школи провів президент школи, учень 10-Б класу, Снаговський Андрій. На зборах були присутні голови клубів правозахисту- Жицький Максим, дозвілля- Руденко Альбіна, прес-центру -Старинець Анастасія, волонтерства- Шевченко Софія, екології і спорту- Бєлозьорова Олександра, Євроклубу -Тарасов Владислав.
22 січ. 2019

До Дня Соборності України 4-В клас

День Соборності України в 4-В класі. Проведення тематичного заходу – дієвий спосіб ознайомлення учнів зі значенням Дня Соборності.

18 лют. 2020
ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"
Вчора, в актовому залі школи відбувся масовий захід для п'ятикласників
17 лют. 2020
ЗНО - 2020
Одна з львівських IT-компаній створила бот, який допомагатиме учням вчитися математиці. Запустили програму в межах співпраці з Харківським національним економічним університетом. Про це повідомляють у компанії «Softserve». Бот дає можливість безкоштовно та самостійно повторити здобуті протягом навчального процесу знання. Він не лише перевіряє, але й допомагає відпрацювати вирішення завдань у такому форматі, як це буде необхідно на ЗНО.
17 лют. 2020
Вітаємо з перемогою призерів міського конкурсу вокалістів "Музичний сонях" ученицю 7-А класу МЕЛЬНИК ДАРИНУ (ІІ), учня 2 класу ГОНЧАРА МИКОЛУ (ІІ), ученицю 2 класу ПРИЙМАЧЕНКО ІЛОНУ (ІІІ) та керівника Міщенко Наталію Олександрівану
10 лют. 2020
ЗНО - 2020
Увага!!!! Розпочалась реєстрація на ЗНО. Всі матеріали щодо реєстрації розміщені в презентації "Все про ЗНО - 2020"
10 лют. 2020
ІІІ етап ВСУО
Вітаємо з перемогою на ІІІ етапі ВСУО з астрономії призера (ІІІ місце)- ученицю 10-А класу ЯРЕМУ ЮЛІЮ та керівника Грушника Б.В.
5 лют. 2020
Вітаємо учителя початкових класів ПОЛІЩУК Т. М. - призера міського етапу Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Шевченківським дням (номінація: Література). Бажаємо творчої наснаги, невичерпної енергії, поетичного натхнення і нових перемог!!!!

ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія