Карантин!!!Терміново!!!!САМООСВІТА ВЧИТЕЛЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ Учителям початкових класів!Шановні  колеги!

15 лист. 2019

Міс Творчість - 2019

За результатами конкурсу – всі учасниці були нагороджені грамотами, Дідич Маргарита мала виграш в номінації «Міс витонченість» .
12 лист. 2019

ІІ етап ВСУО!

Вітаємо з перемогою на ІІ етапі ВСУО з екології учня 11-Б класу ЖЕЛТКОВА ДАНІЇЛА (І місце) та з трудового навчання учня 9-В класу Дрозденка Вячеслава та їх керівників Злочевську Н.О. та Ткач Н.М.
12 лист. 2019

Наш чемпіон!

Учень 10-А класу САРАЖИНСЬКИЙ БОГДАН став переможцем у сорок восьмому інтелектуальному міжнародному конкурсі "50 слів" в номінації "Учні до 18-ти років" з результатом 59,3 правильних відповідей та нагороджений грамотою Чемпіона, а також нагороджений дипломом за одну з кращих робіт (шосте місце) у сорок девятому інтелектуальному міжнародному конкурсі "50 слів"
9 лист. 2019

9 листопада - День української мови та писемності!

День української писемності та мови щорічно відзначається в Україні 9 листопада. Учні нашої школи висловили власні думки з питання "Чому я розмовляю українською мовою?"Ми вважаємо, що кожен українець повинен вміти розмовляти рідною мовою. Підтримуєте?
8 лист. 2019

Танцювальний марафон

8 листопада 2019 року в нашій школі (БЗШ№17) відбувся «Танцювальний марафон», який ми присвятили дню танців.
7 лист. 2019

Молитва за дітей-сиріт

Всі разом створили коло і діти випустили в небо свої кульки із записками-бажаннями до Небесного Творця.
4 лист. 2019

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності - 2019

Розуміючи цінність рідної мови, присутні впевнились в тому, що вивчати мову можна з цікавістю.
1 лист. 2019

Вітаємо з перемогою (ІІ місце) у міському конкурсі читців-декламаторів на краще виконання творів Івана Яковича Франка "Великий Каменяр" ученицю 9-Б класу Чернух Анастасію
1 лист. 2019

Вітаємо з перемогою призерів конкурсу юних поетів та прозаїків "Напишу свої рядочки на осінньому листочку" - авторів власних поетичних творів - учнів 5-В класу Кобринець Ангеліну та Мазура Максима, ученицю 7-В класу Козак Афіну
28 жовт. 2019

"Напишу свої рядочки на осінньому листочку..."

Юні поети БЗШ №17 стали призерами, змагаючись у творчому конкурсі!

3 квіт. 2020
Карантин!!!
З 13.03.2020 до 03.04 2020 року призупиняється освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів, форм власності міста Біла Церква. Вся інформація щодо продовження освітнього процесу у школі у формі дистанційного навчання розміщена на сторінці "Дистанційне навчання"
28 бер. 2020
ЯК ПРАЦЮВАТИ З УЧНЯМИ НА ВІДСТАНІ?
Як працювати з учнями на відстані та не втратити звичної ефективності? На допомогу приходить сервіс Google Classroom...
25 бер. 2020
Терміново!!!!
Шановні класні керівники! Терміново створіть групи з учнів вашого класу у вайбері, приєднайте туди учителів, що працюють у вашому класі і співпрацюйте з учителями. Бажаю успіхів!!!!
23 бер. 2020
САМООСВІТА ВЧИТЕЛЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ
Дистанційне навчання в умовах карантину для багатьох учителів стало поштовхом до підвищення кваліфікації
23 бер. 2020
Учителям початкових класів!
Безкоштовний доступ до інтерактивних завдань за шкільною програмою та системи для дистанційного навчання - "Smart-кейс вчителя"
22 бер. 2020
Шановні колеги!
Працюємо дистанційно (віддалено) !!!! Контролюємо виконання дз, оновлюємо сайт, співпрацюємо з батьками, учнями, проходимо вебінари, займаємось самоосвітою, вчимось працювати на відстані!!!! Це все можливо! Раджу скористатись освітнім проектом "На урок" для оцінювання учнів з усіх предметів.

ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія