Тематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"

25 квіт. 2024
24 квітня 2024 року педагогічними працівниками ліцею №17 Бондаренко Р.А. та Мітлицькою В.В. було проведено тематичні уроки для 6 А та 6 Б класів « Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячених звільненню населених пунктів різних регіонів нашої держави від окупації.

24 квітня 2024 року педагогічними працівниками ліцею №17 Бондаренко Р.А. та Мітлицькою В.В. було проведено тематичні уроки для 6 А та 6 Б класів « Міста Героїв. Перемоги України у війні»,  присвячених звільненню населених пунктів різних регіонів нашої держави від окупації.

Під час підготовки та проведення заходу використано матеріали, розроблені МОН та Українським інститутом національної пам'яті. Під час проведеного заходу, учні дізналися про ключові факти, фейки про війну та  про персоніфікаціцю війни за допомогою роликів "Діалоги про війну". Учасники заходу були активно залученні до обговорення теми « Незламний дух українців і українок. Наші перемоги» , де було згадано такі перемоги ЗСУ у районі Бучі, Києва, Гостомельського аеропорту та збереження контролю над Чорним морем.

Під час перегляду тематичної презентації учні ознайомилися з історіями незламних українців та українок, а саме : Віталія Скакуна, Дмитра Коцюбайла (позивний "Да Вінчі"),Катерини Поліщук (позивний "Пташка"), Юлія Паєвська (позивний "Тайра"). В групах учні проаналізували поняття «герой», «геройство», «героїчний вчинок» та подібні з точки зору особистих якостей. Разом з педагогами учні створили mind maps «Війна і цінності»,  де визначили основні цінності учнів під час воєнного стану та акцентували свою увагу на їх створенні, подальшому збереженні та поширенні.

На заключному етапі всі учасники заходу взяли безпосередню участь в іграх для зняття стресу від Світлани Ройз, що неабияк збадьорило всіх та додало впевненості в подоланні стресових станів.