Збережемо ресурси планети !"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала"Підготовка до ІІІ етапу змаганьШевченківські дні у ліцеї Пам’ять про нього житиме вічноВІТАЄМО!ЖІНКИ У ДРАМІ КОХАННЯ ШЕВЧЕНКАСпортивне свято!

4 груд. 2023

ЛІТЕРАТУРНИЙ ПОРТРЕТ МИКОЛИ ХВИЛЬОВОГО

До 130-річчя з дня народження
30 лист. 2023

«Допоки пам` ять в серці не згасає …»

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні та світі вшановують пам` ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Голодомор в Україні тривав сімнадцять місяців: з квітня 1932 року по листопад 1933. Навесні 1933 року в Україні помирало 17 людей щохвилини, 1000 людей щогодини й майже 25 тисяч щодня. Проходять роки, минають століття, а трагедія геноциду хвилює серця людей. Озиратись в минуле треба кожному, щоб така трагедія народу ніколи не повторилась. Ми зобов` язані назавжди увічнити у своїй пам` яті тих, хто став безвинною жертвою Голодомору.

Вічна пам` ять нашим героям

Вічна пам` ять нашим героям Повномасштабне вторгнення росії 24 лютого 2022 року відрило нову сторінку героїзму, стійкості та,на жаль, втрат. Наш педагогічний колектив, як і все українське суспільство, докладає всіх зусиль, щоб наші загиблі герої, які віддали своє життя за свою країну, жили в наших серцях і пам` ять про них була живою.

ВІТАЄМО !!!

Вітаємо ! 22 листопада 2023 року був проведений творчий вечір «За Гідність і Свободу», на якому були оголошені результати конкурсу юних поетів і прозаїків «До України серце прихилю». Серед учасників були запрошені і учні нашого ліцею № 17 Сидоренко Софія (10-Б) та Злочевський Богдан (9-Г). Твори, представлені на конкурс, засвідчили високий патріотизм, захоплення мужністю і героїзмом захисників України та глибокою любов ю до свого народу. На творчому вечорі Сидоренко Софія (10-Б) продекламувала свій вірш «Мій Янгол носить шеврони».
24 лист. 2023

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
23 лист. 2023

УРОК СКОРБОТИ "СВІЧАДО ПАМ'ЯТІ"

До 90-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні

Усесвітній День Гідності

Усесвітній День Гідності Усесвітній День Гідності (Global Dignity Day, www.globaldignity.org) — це проєкт, мета якого — спонукати молодь, учнівство й студентство керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях. До державного свята Дня Гідності та Свободи з 21 листопада до 10 грудня Україна удев’яте долучиться до Всесвітнього Дня Гідності, у якому за 8 років вже взяли участь 420 997 учасниць і учасників із 3 234 закладів освіти.

День Гідності і Свободи

День Гідності і Свободи 21 листопада 2023 року 10-та річниця Дня Гідності І Свободи. Україна – це територія Гідності і Свободи. Такими нас зробили дві революції: Майдан 2004 року,який був святом Свободи, і революція Гідності 2013-го. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою автентичніть і прагнення до свободи. Ми маємо, як ніколи, проявляти свою любов до рідної країни – України.
6 лист. 2023

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ! ІІІ МІСЦЕ

МІСЬКИЙ ОНЛАЙН КОНКУРС "ВЕЛИКИЙ КАМЕНЯР"
3 лист. 2023

ВІТАЄМО!

МІСЬКИЙ ОНЛАЙН КОНКУРС "ЗАЧАРУЙ МЕНЕ РОЗМОВОЮ - УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ"

4 груд. 2023

ЛІТЕРАТУРНИЙ ПОРТРЕТ МИКОЛИ ХВИЛЬОВОГО

До 130-річчя з дня народження
30 лист. 2023

«Допоки пам` ять в серці не згасає …»

Вічна пам` ять нашим героям

ВІТАЄМО !!!

24 лист. 2023

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

23 лист. 2023

УРОК СКОРБОТИ "СВІЧАДО ПАМ'ЯТІ"

До 90-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні

Усесвітній День Гідності

День Гідності і Свободи

6 лист. 2023

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ! ІІІ МІСЦЕ

МІСЬКИЙ ОНЛАЙН КОНКУРС "ВЕЛИКИЙ КАМЕНЯР"
3 лист. 2023

ВІТАЄМО!

МІСЬКИЙ ОНЛАЙН КОНКУРС "ЗАЧАРУЙ МЕНЕ РОЗМОВОЮ - УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ"

28 бер. 2024
Збережемо ресурси планети !
Збережемо ресурси планети ! Впродовж березня 2024 року в ліцеї № 17 була проведена інформаційна кампанія щодо збереження енергетичних та водних ресурсів планети. По закінченню був оголошений конкурс малюнків учнів 5-6-х класів з таких напрямків: «Вода- безцінний дар природи», «Вода-колиска життя», Вода-чарівниця життя», «Ми за чисту енергію!» «Енергозберігання – це наше майбутнє!» «Економ електроенергію!», «Вода і організм», «Одна капля рятує світ!», «Бережіть воду!», «Електрику зберігай, про Україну, друже, дбай!»
23 бер. 2024
"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала"
"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала" Під таким гаслом 22 березня відбулась міська благодійна акція "Дитячий фронт", у якому взяли участь учні 1-11-х класів, учителі, батьківська спільнота нашого ліцею-гімназії № 17. Для дітей Запоріжжя і довколишніх прифронтових сіл наші волонтери зібрали іграшки, книги, канцтовари, одяг, смаколики, розмальовки, щоб підтримати діток у такий нелегкий для країни час.
20 бер. 2024
Підготовка до ІІІ етапу змагань
Команда нашого ліцею № 17 "Невгамовні дівчата" активно готується до ІІІ етапу змагань з черліденгу в межах Всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч". Наші черлідерки наполегливо і сумлінно тренуються, удосконалюють свою майстерність, щоб гідно представити наше місто на районних змаганнях.