ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"ЗНО - 2020Вітаємо!   ЗНО - 2020ІІІ етап ВСУО

11 жовт. 2019

Вітаємо футбольну команду БЗШ 17 з перемогою у першості міста Біла Церква з футболу!

Вітаємо футбольну команду БЗШ 17 з перемогою у першості міста Біла Церква з футболу серед учнів! Жодної показки — це круто!
4 жовт. 2019

Тематична виставка робіт "Професія моїх батьків"

У вересні 2019 року в БЗШ №17 відбулась тематична виставка дитячих робіт!
4 жовт. 2019

З професійним святом!

04 жовтня, ранок. У вестибюлі школи зібрались святково одягненні учні, батьки, вчителі. Адже сьогодні передсвятковий день- День працівника освіти.
21 вер. 2019

Ми обираємо мир!

Традиційно 21 вересня в Україні відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в нашій країні - це усвідомлена мета кожного громадянина, кожної родини.
20 вер. 2019

" Милосердя не знає меж..."

У БЗШ №17, як у кожній школі міста у вересні, пройшли благодійні акції " У Попасну для малечі зберемо зберемо до школи речі".
14 вер. 2019

Місту добра- 987!

Як у веселки один колір переходить в інший, так і у нашому житті одне свято змінює інше. Одним з знаменитих свят було- свято нашого рідного міста. 14 вересня жителі міста Білої Церкви святкували 987 років з дня існування.
2 вер. 2019

Весела перерва

Другого вересня наша школа щиро відкрила двері своїм вихованцям. Розпочався навчальний процес, а щоб він був плодотворним не забули про веселий відпочинок між уроками.
2 вер. 2019

Здраствуй, новий навчальний рік!

Другого вересня радісними дитячими голосами дзвінко загула наша школа. На подвір'ї зібралася шкільна родина. В цьому році вона налічує 1152 учні, 156 із них - першокласники.
24 трав. 2019

Останній дзвоник 2019

Сьогодні, 24 травня, у нашій школі відбулася урочиста лінійка, на якій пролунав останній дзвоник. Він сповістив усіх учнів про закінчення ще одного навчального року, а випускників сповістив про останню мить, коли шкільний дзвоник задзвенить.
18 трав. 2019

Депортація кримських татар

17 травня - День боротьби за права кримськотатарського народу. 75-та річниця депортації кримських татар.

18 лют. 2020
ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"
Вчора, в актовому залі школи відбувся масовий захід для п'ятикласників
17 лют. 2020
ЗНО - 2020
Одна з львівських IT-компаній створила бот, який допомагатиме учням вчитися математиці. Запустили програму в межах співпраці з Харківським національним економічним університетом. Про це повідомляють у компанії «Softserve». Бот дає можливість безкоштовно та самостійно повторити здобуті протягом навчального процесу знання. Він не лише перевіряє, але й допомагає відпрацювати вирішення завдань у такому форматі, як це буде необхідно на ЗНО.
17 лют. 2020
Вітаємо з перемогою призерів міського конкурсу вокалістів "Музичний сонях" ученицю 7-А класу МЕЛЬНИК ДАРИНУ (ІІ), учня 2 класу ГОНЧАРА МИКОЛУ (ІІ), ученицю 2 класу ПРИЙМАЧЕНКО ІЛОНУ (ІІІ) та керівника Міщенко Наталію Олександрівану
10 лют. 2020
ЗНО - 2020
Увага!!!! Розпочалась реєстрація на ЗНО. Всі матеріали щодо реєстрації розміщені в презентації "Все про ЗНО - 2020"
10 лют. 2020
ІІІ етап ВСУО
Вітаємо з перемогою на ІІІ етапі ВСУО з астрономії призера (ІІІ місце)- ученицю 10-А класу ЯРЕМУ ЮЛІЮ та керівника Грушника Б.В.
5 лют. 2020
Вітаємо учителя початкових класів ПОЛІЩУК Т. М. - призера міського етапу Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Шевченківським дням (номінація: Література). Бажаємо творчої наснаги, невичерпної енергії, поетичного натхнення і нових перемог!!!!

ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія