Карантин!!!Терміново!!!!САМООСВІТА ВЧИТЕЛЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ Учителям початкових класів!Шановні  колеги!

Не дай СНІДу шанс!

Проведено інформаційні п’ятихвилинки в 5-11 класах на тему «Не дай СНІДу шанс!»
2 груд. 2019

21 листопада - День Гідності та Свободи.

В цей день у школі БЗШ№17 відбувся відеомарафон «Я гідний того, щоб мене почули» який підготували учні нашої школи.
2 груд. 2019

21 листопада - Міжнародний день відмови від паління.

Інформаційна п'ятихвилинка про шкідливість тютюнопаління в БЗШ №17
28 лист. 2019

Всесвітній день прав дитини

До цього дня ретельно готувалися лідери шкіл міста . Діти отримали завдання на сайті міської ради та познайомились з роботою та функціями відділів міськивиконкому.
25 лист. 2019

Виставка робіт з графіки та живопису "Чарівна палітра"

Виставка «Чарівна палітра» допомогла нам зрозуміти, що наша школа наповнена справжніми художніми талантами та майбутніх митців в ній набагато більше, ніж ми думали!

Поетичні перлинки

Всі учасники були нагороджені грамотами. Переможцем стала учениця нашої школи (БЗШ №17) Кобринець Ангеліна.
22 лист. 2019

День Свободи та Гідності!

Учні 9-А та 5-В класів провели виховну годину до Дня Гідності та Свободи. Учні пройшлись сторінками історії, згадали окремі події, переглянули відеоматеріали, вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні

Винагорода - найкращому!

Депутат міської ради Король А.П. і начальник Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Ю.Ф. завітали до БЗШ І-ІІІ ступенів №17 і вручили грамоту та грошову винагороду учню 10-А класу Саражинському Богдану за наполегливість у здобутті знань, працелюбність, гарну успішність у навчанні, зразкову поведінку і активну участь в житті школи та неодноразову перемогу в шкільних та міських інтелектуальних конкурсах і олімпіадах
19 лист. 2019

Вступ до ВНЗ!

Функціонує міжнародний освітній портал KudaPostupat.ua . Це Інтернет-довідник для школярів, абітурієнтів. Пошукова система, яка спеціалізується на пропозиціях навчальних закладів щодо навчання, надає консультації з питань вступу.
18 лист. 2019

Вітаємо призерів ІІ етапу Х міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка учня 10-А класу САРАЖИНСЬКОГО БОГДАНА (ІІ місце) та керівника Совенко В.В. та ученицю 5-Б класу ТІМЛЕНКО СОФІЮ і її керівника Черниш О.М.

3 квіт. 2020
Карантин!!!
З 13.03.2020 до 03.04 2020 року призупиняється освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів, форм власності міста Біла Церква. Вся інформація щодо продовження освітнього процесу у школі у формі дистанційного навчання розміщена на сторінці "Дистанційне навчання"
28 бер. 2020
ЯК ПРАЦЮВАТИ З УЧНЯМИ НА ВІДСТАНІ?
Як працювати з учнями на відстані та не втратити звичної ефективності? На допомогу приходить сервіс Google Classroom...
25 бер. 2020
Терміново!!!!
Шановні класні керівники! Терміново створіть групи з учнів вашого класу у вайбері, приєднайте туди учителів, що працюють у вашому класі і співпрацюйте з учителями. Бажаю успіхів!!!!
23 бер. 2020
САМООСВІТА ВЧИТЕЛЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ
Дистанційне навчання в умовах карантину для багатьох учителів стало поштовхом до підвищення кваліфікації
23 бер. 2020
Учителям початкових класів!
Безкоштовний доступ до інтерактивних завдань за шкільною програмою та системи для дистанційного навчання - "Smart-кейс вчителя"
22 бер. 2020
Шановні колеги!
Працюємо дистанційно (віддалено) !!!! Контролюємо виконання дз, оновлюємо сайт, співпрацюємо з батьками, учнями, проходимо вебінари, займаємось самоосвітою, вчимось працювати на відстані!!!! Це все можливо! Раджу скористатись освітнім проектом "На урок" для оцінювання учнів з усіх предметів.