ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"ЗНО - 2020Вітаємо!   ЗНО - 2020ІІІ етап ВСУО

Поетичні перлинки

Всі учасники були нагороджені грамотами. Переможцем стала учениця нашої школи (БЗШ №17) Кобринець Ангеліна.
22 лист. 2019

День Свободи та Гідності!

Учні 9-А та 5-В класів провели виховну годину до Дня Гідності та Свободи. Учні пройшлись сторінками історії, згадали окремі події, переглянули відеоматеріали, вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні

Винагорода - найкращому!

Депутат міської ради Король А.П. і начальник Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Ю.Ф. завітали до БЗШ І-ІІІ ступенів №17 і вручили грамоту та грошову винагороду учню 10-А класу Саражинському Богдану за наполегливість у здобутті знань, працелюбність, гарну успішність у навчанні, зразкову поведінку і активну участь в житті школи та неодноразову перемогу в шкільних та міських інтелектуальних конкурсах і олімпіадах
19 лист. 2019

Вступ до ВНЗ!

Функціонує міжнародний освітній портал KudaPostupat.ua . Це Інтернет-довідник для школярів, абітурієнтів. Пошукова система, яка спеціалізується на пропозиціях навчальних закладів щодо навчання, надає консультації з питань вступу.
18 лист. 2019

Вітаємо призерів ІІ етапу Х міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка учня 10-А класу САРАЖИНСЬКОГО БОГДАНА (ІІ місце) та керівника Совенко В.В. та ученицю 5-Б класу ТІМЛЕНКО СОФІЮ і її керівника Черниш О.М.
15 лист. 2019

Міс Творчість - 2019

За результатами конкурсу – всі учасниці були нагороджені грамотами, Дідич Маргарита мала виграш в номінації «Міс витонченість» .
12 лист. 2019

ІІ етап ВСУО!

Вітаємо з перемогою на ІІ етапі ВСУО з екології учня 11-Б класу ЖЕЛТКОВА ДАНІЇЛА (І місце) та з трудового навчання учня 9-В класу Дрозденка Вячеслава та їх керівників Злочевську Н.О. та Ткач Н.М.
12 лист. 2019

Наш чемпіон!

Учень 10-А класу САРАЖИНСЬКИЙ БОГДАН став переможцем у сорок восьмому інтелектуальному міжнародному конкурсі "50 слів" в номінації "Учні до 18-ти років" з результатом 59,3 правильних відповідей та нагороджений грамотою Чемпіона, а також нагороджений дипломом за одну з кращих робіт (шосте місце) у сорок девятому інтелектуальному міжнародному конкурсі "50 слів"
9 лист. 2019

9 листопада - День української мови та писемності!

День української писемності та мови щорічно відзначається в Україні 9 листопада. Учні нашої школи висловили власні думки з питання "Чому я розмовляю українською мовою?"Ми вважаємо, що кожен українець повинен вміти розмовляти рідною мовою. Підтримуєте?
8 лист. 2019

Танцювальний марафон

8 листопада 2019 року в нашій школі (БЗШ№17) відбувся «Танцювальний марафон», який ми присвятили дню танців.

18 лют. 2020
ГРА-КВЕСТ "МИ ВИБИРАЄМО ЗДОРОВ'Я"
Вчора, в актовому залі школи відбувся масовий захід для п'ятикласників
17 лют. 2020
ЗНО - 2020
Одна з львівських IT-компаній створила бот, який допомагатиме учням вчитися математиці. Запустили програму в межах співпраці з Харківським національним економічним університетом. Про це повідомляють у компанії «Softserve». Бот дає можливість безкоштовно та самостійно повторити здобуті протягом навчального процесу знання. Він не лише перевіряє, але й допомагає відпрацювати вирішення завдань у такому форматі, як це буде необхідно на ЗНО.
17 лют. 2020
Вітаємо з перемогою призерів міського конкурсу вокалістів "Музичний сонях" ученицю 7-А класу МЕЛЬНИК ДАРИНУ (ІІ), учня 2 класу ГОНЧАРА МИКОЛУ (ІІ), ученицю 2 класу ПРИЙМАЧЕНКО ІЛОНУ (ІІІ) та керівника Міщенко Наталію Олександрівану
10 лют. 2020
ЗНО - 2020
Увага!!!! Розпочалась реєстрація на ЗНО. Всі матеріали щодо реєстрації розміщені в презентації "Все про ЗНО - 2020"
10 лют. 2020
ІІІ етап ВСУО
Вітаємо з перемогою на ІІІ етапі ВСУО з астрономії призера (ІІІ місце)- ученицю 10-А класу ЯРЕМУ ЮЛІЮ та керівника Грушника Б.В.
5 лют. 2020
Вітаємо учителя початкових класів ПОЛІЩУК Т. М. - призера міського етапу Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Шевченківським дням (номінація: Література). Бажаємо творчої наснаги, невичерпної енергії, поетичного натхнення і нових перемог!!!!

ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія