Карантин!!!Терміново!!!!САМООСВІТА ВЧИТЕЛЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ Учителям початкових класів!Шановні  колеги!

5 лют. 2020

Вітаємо учителя початкових класів ПОЛІЩУК Т. М. - призера міського етапу Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Шевченківським дням (номінація: Література). Бажаємо творчої наснаги, невичерпної енергії, поетичного натхнення і нових перемог!!!!
5 лют. 2020

Вітаємо призерів міського етапу обласного поетичного конкурсу "Зерна доброти" ученицю 5-В класу КОБРИНЕЦЬ АНГЕЛІНУ (ІІ), учня 5-Г класу ЗЛОЧЕВСЬКОГО БОГДАНА (ІІІ), учня 7-Г класу АРТІМОНОВА СВЯТОСЛАВА (ІІІ) та їхніх керівників ПОЛІЩУК Т,М,, ДЕНИСЮК Н.В., СОВЕНКО В.В.
4 лют. 2020

Вітаємо ученицю 9-Б класу Чернух Анастасію з перемогою (ІІІ місце) у міському конкурсі читців-декламаторів на краще виконання творів Василя Стуса "Незламний лицар правди і свободи" та її керівника Юрченко Н.М.
22 січ. 2020

День Соборності України

День соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в об’єднанні українських земель.
20 січ. 2020

Зимовий бал

Старанно готувались, адже це не просто бал, а бал лідерів учнівського самоврядування.
10 січ. 2020

Солодкі подарунки

Майстер-клас по розпису пряників.
10 січ. 2020

Цікаві канікули

Цікаво і весело проходять зимові канікули!
29 груд. 2019

Результати ІІ етап ВСУО

Вітаємо з перемогою переможців та призерів ІІ етапу ВСУО з базових дисциплін: Саражинський Богдан - з географії, української мови та літератури, зарубіжної літератури, з хімії; Ярема Юлія - з астрономії; Тарасов Владислав - з математики; Руденко Вероніка - з математики; Желтков Даніїл - з екології; Дрозденко Владислав - з технічної праці
22 груд. 2019

Звіт по предмету

Шановні колеги, заповніть таблиці успішності по предмету за посиланням до 31.01.2020
21 груд. 2019

«У мій Рідний край їде Святий Миколай»

Святковий ранок для учнів 2-3 класу відкрили учні 2-В класу під керівництвом Поліщук Тамари Миколаївни. В святково прикрашеному залі зібрались учні, батьки, вчителі.

3 квіт. 2020
Карантин!!!
З 13.03.2020 до 03.04 2020 року призупиняється освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів, форм власності міста Біла Церква. Вся інформація щодо продовження освітнього процесу у школі у формі дистанційного навчання розміщена на сторінці "Дистанційне навчання"
28 бер. 2020
ЯК ПРАЦЮВАТИ З УЧНЯМИ НА ВІДСТАНІ?
Як працювати з учнями на відстані та не втратити звичної ефективності? На допомогу приходить сервіс Google Classroom...
25 бер. 2020
Терміново!!!!
Шановні класні керівники! Терміново створіть групи з учнів вашого класу у вайбері, приєднайте туди учителів, що працюють у вашому класі і співпрацюйте з учителями. Бажаю успіхів!!!!
23 бер. 2020
САМООСВІТА ВЧИТЕЛЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ
Дистанційне навчання в умовах карантину для багатьох учителів стало поштовхом до підвищення кваліфікації
23 бер. 2020
Учителям початкових класів!
Безкоштовний доступ до інтерактивних завдань за шкільною програмою та системи для дистанційного навчання - "Smart-кейс вчителя"
22 бер. 2020
Шановні колеги!
Працюємо дистанційно (віддалено) !!!! Контролюємо виконання дз, оновлюємо сайт, співпрацюємо з батьками, учнями, проходимо вебінари, займаємось самоосвітою, вчимось працювати на відстані!!!! Це все можливо! Раджу скористатись освітнім проектом "На урок" для оцінювання учнів з усіх предметів.

ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія