Акція «Чисті руки»Акція «Чисті руки»Соціальний проєкт "BRAMA""Великодній кошик"Міста Героїв. Перемоги України у війніТематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"«Вільні читають українською!»Міста Героїв. Перемоги України у війні

6 січ. 2021

Тривалість уроку з викоританням тихнологій дистанційного навчання

28 груд. 2020

Вітальні листівки

Вітальні листівки Кожного року в нашому місті Управлінням освіти і науки та Центромнауково-технічної творчості Білоцерківської міської ради проводиться виставка-конкурс «Вітальна листівка».

Патріотичний фестиваль молоді «В ім`я Батьківщини»

Патріотичний фестиваль молоді «В ім`я Батьківщини» 10 грудня 2020 року Технолого-економічний фаховий коледж БНАУ проводив патріотичний фестиваль серед учнівської молоді міста «В ім`я Батьківщини».
22 груд. 2020

В грудні відбувся міський етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція». Переможцями цієї виставки в номінації «Сюжетна композиція»
22 груд. 2020

Акція « Хай ангел в день святого Миколая вас від біди і зла оберігає»

Святий Миколай творить чудеса та приносить подарунки і радість людям. Особливої уваги та тепла потребують і діти, і дорослі, особливо, які перебувають у зоні ООС. Щорічно батьки, педагоги, учні нашої школи беруть активну участь в міській акції «Хай ангел в день святого Миколая вас від біди і зла оберігає». Учні-волонтери нашої школи БЗШ № 17 зібрали подарунки,солодощі,вітальні листівки з побажаннями миру, добра та злагоди.
21 груд. 2020

« Святий Миколай іде - Різдво веде»

День святого Миколая – це день святкування та вшанування пам`яті Святого Миколая у католиків та православних. Діти знаходять подарунки під подушками від Миколая, а дорослі моляться святому про здоров`я та благополуччя.

Структура навчального року!

Відповідно до частин 3, 4 статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту», пункту 11 розділу XII Закону України «Про освіту», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами)

3 груд. 2020

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

26 лист. 2020

День пам` яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років

День пам` яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років "Не маємо права забути" Роки за роками відпливають у небуття. Тільки пам` ять назавжди залишається… Голодомор - це геноцид української нації в 1932 – 1933

6 січ. 2021

Тривалість уроку з викоританням тихнологій дистанційного навчання

28 груд. 2020

Вітальні листівки

22 груд. 2020

Акція « Хай ангел в день святого Миколая вас від біди і зла оберігає»

21 груд. 2020

« Святий Миколай іде - Різдво веде»

Структура навчального року!

3 груд. 2020

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

26 лист. 2020

День пам` яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років

3 трав. 2024
Акція «Чисті руки»
02.05 був проведений виховний захід у 5-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією що до правильного миття рук. Діти повторили все на практиці.
30 квіт. 2024
Акція «Чисті руки»
30.04 був проведений виховний захід у 9-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією щодо правильного миття рук.
30 квіт. 2024
Соціальний проєкт "BRAMA"
БРАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі