Вітальні листівки

28 груд. 2020
Вітальні листівки Кожного року в нашому місті Управлінням освіти і науки та Центромнауково-технічної творчості Білоцерківської міської ради проводиться виставка-конкурс «Вітальна листівка».

Вітальні  листівки

Кожного року  в нашому місті  Управлінням освіти і науки  та Центромнауково-технічної творчості Білоцерківської міської ради проводиться виставка-конкурс «Вітальна листівка». Метою цього конкурсу є популяризація різних технік виконання в роботі з папером,  формування  духовно багатої, гармонійно розвиненої особистості, виявлення та підтримка юних талантів та обдарувань.

Учні нашої школи (БЗШ № 17) завжди з великим задоволенням беруть участь у цьому заході. Так і в цьому році вихованці 1 – 6 класів продемонстрували  унікальні та надзвичайні в авторських рішеннях вітальні листівки. Діти під керівництвом вчителів підготували велику кількість листівок. Елементи декору дитячих робт – це яскраві витвори мистецтва, які відображають ідеї та творче натхнення дітей. Листівки різного кольору, різної фактури. Для декору діти  підбирали саморобні сніжинки, блискіти, стрази, намистинки, блискучий дощик.                 Неможливо не відмітити класи кращі з кращих :

1-А, 1-Г; 2-А, 2-Б, 2-В, 2-Г ; 3-А, 3-В, 3-Г, 3-Д; 4-А, 4-Б, 4-В, 4-Г; 5-Б;  6-А, 6-В.

За рішенням журі були визначені роботи на міську виставку:

номінація «Свято Святого Миколая»  Новохацька Валерія – 2-Г клас

номінація «Новорічна»                              Солнцев Максим        -  2-В клас

номінація «Зимова казка»                         Марунич Марина       -  2-А клас

номінація «Різдвяна»                                  Ербєс  Єлисей               - 2-Б клас

Мізерна Арина                  4-Г клас

Крім новорічних листівок на конкурс були представлені вітальні листівки з номінацій:

номінація «День знань»                                  Сніцаренко Олександр -3-Г клас

номінація «День народження»                   Сніцаренко Олександр  -3-Г клас

номінація  «День космонавтики»               Міхно Єва                            -6-В клас

номінація  «Великдень»                                  Сидоренко Софія             -7=В клас

номінація  «День Перемоги                            Сокол Ірина                       -8- Б клас

номінація «День святого  Валентина»        Зінченко Вікторія          -7-В клас

Вітальні  новорічні  листівки наших учнів стали активними  учасниками в волонтерській акції  «Новий рік без самотності» (філіал «Соняшник») та  в міській волонтерській акції  «Хай ангел в день святого Миколая вас від біди і зла оберігає» з бажанням привітати з святом захисників  України.