« Святий Миколай іде - Різдво веде»

21 груд. 2020
День святого Миколая – це день святкування та вшанування пам`яті Святого Миколая у католиків та православних. Діти знаходять подарунки під подушками від Миколая, а дорослі моляться святому про здоров`я та благополуччя.

« Святий Миколай іде  - Різдво веде»

День святого Миколая – це день святкування та вшанування   пам`яті Святого Миколая у католиків та православних. Діти знаходять подарунки під подушками від Миколая, а дорослі моляться святому про здоров`я та благополуччя.

Учні початкової школи (БЗШ № 17) старанно готувались до свята.  З   великим задоволенням прикрашали ялинку, малювали малюнки, вчили пісеньки та віршики, готувались до різноманітних конкурсів. І святий Миколай завітав до вихованців  1 – 4 класів з подарунками та вітаннями. Він побажав, щоб це свято огорнуло серце кожного любов ю, а душу зігріли добрі надії, щоб близькі були поруч, щоб в родині всі були здорові,а в будинку сяяло вогнище благополуччя, і у  житті не тільки сьогодні, а кожен день траплялись чудеса.

Учні 2- В класу (вчитель Карпенко Т.В.) радо зустрічали Миколая. Бондаренко Ліза, Желнова Мілана, Забоєнко Аліна, Єрмоленко Дарина,  Вініченко Кароліна  декламували вірші та співали пісні. Миколай подякував дітей за гостинний прийом та роздав всім подарунки.

2-Г клас (вчитель Сорока О.М.) з нетерпінням чекали свята. Миколаю вони продемонстрували свої  творчі здібності: декламували вірші, готували повідомлення про історію свята, а також  підготували веселі конкурси, у яких  всі учні  взяли участь. Активними учасниками були: Черпак Єва, Іванцов Назар, Вергелес Аріана, Новохацька Валерія та інші. Від Миколая діти отримали іменні новорічні кульки і солодощі.

Після свята Святого Миколая діти почали готуватись до Різдва: вчити колядки, робити вертепи