Патріотичний фестиваль молоді «В ім`я Батьківщини»

14 груд. 2020
10 грудня 2020 року Технолого-економічний фаховий коледж БНАУ проводив патріотичний фестиваль серед учнівської молоді міста «В ім`я Батьківщини».

Патріотичний фестиваль молоді «В ім`я Батьківщини»

10 грудня 2020 року  Технолого-економічний фаховий коледж БНАУ проводив патріотичний фестиваль серед учнівської молоді міста «В ім`я Батьківщини».

Фестиваль-конкурс проводився з метою активізації культурно-мистецького життя молоді, виявлення та підтримки молодих талантів, який надасть їм можливості реалізувати свій творчий

потенціал у майбутньому.

В конкурсі взяла участь учениця нашої школи   Заболотна Дарина  –  учениця 9-А класу, яка виступила в номінації «Вокал». Солістка виконала пісню «Материнська любов» (автор М.Мозговий)

Побажаємо  їй  подальшого  підвищення художнього рівня, виконавчої  майстерності та збагачення репертуару.