Акція «Чисті руки»Соціальний проєкт "BRAMA""Великодній кошик"Міста Героїв. Перемоги України у війніТематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"«Вільні читають українською!»Міста Героїв. Перемоги України у війніВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

8 жовт. 2020

Акція « Наша допомога - спільна перемога»

День захисника України – свято,що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. До Дня захисника України в нашому місті відбулася Благодійна акція «Наша допомога – спільна перемога».
8 жовт. 2020

Вітання призерам конкурсу «Український сувенір»

Завершився міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». До Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради було направлено 80 виставкових зразків із 22 освітніх закладів міста, серед яких була наша школа БЗШ №17.
2 жовт. 2020

Щиро дякуємо за Вашу працю

Кожного року в першу неділю жовтня в Україні відзначають День учителя. В нашій школі БЗШ № 17 відбулись вітальні заходи,в яких учні висловили вдячність своїм педагогам за самовіддану працю.
30 вер. 2020

Добрі вчинки зміцнюють соціальні зв`язки

Щороку стало доброю традицією брати участь у міській акції « У Попасну для малечі зберемо до школи речі». Школи міста приймають активну участь допомоги прифронтовому Попаснянському району Луганської області дітям шкіл.
21 вер. 2020

Мир на Землі - це найбільше щастя

Традиційно 21 вересня в Україні та й в усьому світі відзначають Міжнародний День миру. З нагоди Дня миру в нашій школі ( БЗШ № 17) навчальний день розпочався святково. До цього дня учні – 1-А класу (учитель Арендарчук М.В.) старанно готувались . Діти власноруч змайстрували паперових голубів та декламували вірші про мир.
13 вер. 2020

Зміни до ЗНО!

У 2021 році відбудуться зміни у зовнішньому незалежному оцінюванні. Зміни стосуються предметів українська мова та література, математика та кількості і можливості щодо вибору предметів на ЗНО
12 вер. 2020

Я люблю Білу Церкву!

Присвята рідному місту від учня 6-Г класу Злочевського Богдана та учениці 3-В класу Ткаченко Катерини
9 вер. 2020

Освітній процес на період карантину!

Міністерство охорони здоровя України розробило умови, правила, рекомендації щодо організації освітнього процесу на період карантину у 2020 році.
1 вер. 2020

ІЗ СВЯТОМ ЗНАНЬ!

Дорогі друзі! Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам — до своєї другої домівки — у школи та вузи.Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця.
31 серп. 2020

Особливості організації освітнього процесу

8 жовт. 2020

Акція « Наша допомога - спільна перемога»

8 жовт. 2020

Вітання призерам конкурсу «Український сувенір»

2 жовт. 2020

Щиро дякуємо за Вашу працю

30 вер. 2020

Добрі вчинки зміцнюють соціальні зв`язки

21 вер. 2020

Мир на Землі - це найбільше щастя

13 вер. 2020

Зміни до ЗНО!

12 вер. 2020

Я люблю Білу Церкву!

9 вер. 2020

Освітній процес на період карантину!

1 вер. 2020

ІЗ СВЯТОМ ЗНАНЬ!

31 серп. 2020

Особливості організації освітнього процесу

30 квіт. 2024
Акція «Чисті руки»
30.04 був проведений виховний захід у 9-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією щодо правильного миття рук.
30 квіт. 2024
Соціальний проєкт "BRAMA"
БРАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі
29 квіт. 2024
"Великодній кошик"
Кошики з подарунками були відправлені на філіал "Соняшника". Вітаємо тих, хто боронить нашу землю від окупантів! Творімо добрі справи! Допомагаємо наближати Перемогу!!!