Добрі вчинки зміцнюють соціальні зв`язки

30 вер. 2020
Щороку стало доброю традицією брати участь у міській акції « У Попасну для малечі зберемо до школи речі». Школи міста приймають активну участь допомоги прифронтовому Попаснянському району Луганської області дітям шкіл.

Добрі вчинки зміцнюють соціальні зв`язки

29 вересня 2020 року наша школа БЗШ № 17 також була учасником цієї акції. Учні 1-11 класів взяли активну участь в зборі речей необхідних для навчання: зошити, обкладинки, альбоми для малювання,щоденники, папки для зошитів, кольоровий картон та папір, олівці, ручки та інше.  Зібрані речі були доставлені на вул.Короленка 3-А (станція юних техників) учнями 9-А класу Романом Кравчуком та Жукотанським Максимом.

Тут відбувся мітинг, на якому були присутні голова міської ради Дикий Г.А. Він висловив слова вдячності освітянам , учням, батькам, які є небайдужими, переймаються потребами та постійно надають волонтерську допомогу.

Начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ю.Ф. Петрик зазначив, що ця щорічна акція є проявом дитячої дипломатії, яка має більше значення і силу, ніж доросла. « Залишатися байдужими до чужої біди не можна. Підтримати, допомогти, зарадити, бути милосердними, щедрими, добрими – це те, чому ми всі разом навчилися. Миру всім нам!»-з такими словами Юрій Федорович звернувся до присутніх.

Прес - центр