Мир на Землі - це найбільше щастя

21 вер. 2020
Традиційно 21 вересня в Україні та й в усьому світі відзначають Міжнародний День миру. З нагоди Дня миру в нашій школі ( БЗШ № 17) навчальний день розпочався святково. До цього дня учні – 1-А класу (учитель Арендарчук М.В.) старанно готувались . Діти власноруч змайстрували паперових голубів та декламували вірші про мир.

Мир на Землі  -  це найбільше  щастя

Традиційно  21  вересня в Україні  та  й  в  усьому  світі   відзначають Міжнародний  День миру.

З  нагоди  Дня  миру  в  нашій  школі ( БЗШ № 17)  навчальний  день  розпочався  святково.

До цього дня  учні –  1-А класу  (учитель Арендарчук М.В.) старанно  готувались . Діти власноруч

змайстрували  паперових  голубів  та  декламували вірші  про  мир.

Учні  2-Г класу (учитель Сорока О.М.)    виготовили  яскраву  композицію  земної  кулі

та паперових голубів як символ миру та духовного розвитку  націй.  Учні  малювали малюнки

про  мир на  планеті  Земля.

На  шкільному  подвір ї   відбувся  конкурс  « Малюнок на асфальті»  між  2-4 класами.

Журі  конкурсу( голова – Мельник Анна (9-В), члени – Дідич Маргарита (9-В), Бухонська Єлизавета

(9-А) , Служавий Назар  (9-А)  відмітило  найкращі малюнки.    Переможцями  стали:

2 класи:   І місце – 2- А   ,  ІІ  місце  -2-Г    ,    ІІІ  місце – 2-В,  2- Б

3  класи:     І місце  - 3 -Б,     ІІ   місце   - 3-Г,Д,    ІІІ  місце  - 3-А,В

4  класи:    І  місце - 4-В  ,     ІІ  місце  - 4-А,Г  ,   ІІІ   місце – 4-Б

Класними керівниками  були проведені години спілкування:  «  Що для мене мир?»

« Чому мир такий важливий сьогодні ?» ,  « Мир для мене – велика цінність».

І саме в цей день,  єднаючись з усією  спільнотою світу, ми говоримо про мир і прагнемо його,  адже  мир   -  це  найцінніше,  найбільше  у світі  ЩАСТЯ !