Акція « Наша допомога - спільна перемога»

8 жовт. 2020
День захисника України – свято,що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. До Дня захисника України в нашому місті відбулася Благодійна акція «Наша допомога – спільна перемога».

Акція  « Наша допомога  -  спільна перемога»

День захисника України – свято,що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці  водночас  з Днем Українського козацтва. До Дня захисника України в нашому місті відбулася Благодійна акція «Наша допомога – спільна перемога». Наша школа БЗШ №17 взяла активну участь в цій акції. Це наш маленький внесок у спільну Перемогу, до якої прагнуть і дорослі,і малі громадяни нашої  країни. Воїнам ООС учні передали вітальні листівки, малюнки ,подарунки разом з теплотою своїх сердець воїнам-патріотам, які захищають наш спокій,  ризикуючи своїм життям.  Для них - найкращі слова вдячності за мужність,відвагу  та героїзм:

За нашу рідну Україну,

Що зберегли за всі віки –

Низький уклін і тричі «Слава!!!»

Вам, українські захисники

Прес - центр