Акція « Хай ангел в день святого Миколая вас від біди і зла оберігає»

22 груд. 2020
Святий Миколай творить чудеса та приносить подарунки і радість людям. Особливої уваги та тепла потребують і діти, і дорослі, особливо, які перебувають у зоні ООС. Щорічно батьки, педагоги, учні нашої школи беруть активну участь в міській акції «Хай ангел в день святого Миколая вас від біди і зла оберігає». Учні-волонтери нашої школи БЗШ № 17 зібрали подарунки,солодощі,вітальні листівки з побажаннями миру, добра та злагоди.

Акція « Хай ангел в день святого Миколая вас від біди і зла оберігає»

Святий  Миколай творить чудеса та приносить подарунки і радість людям. Особливої  уваги та тепла потребують  і діти, і дорослі, особливо, які перебувають у зоні ООС. Щорічно  батьки, педагоги, учні нашої школи беруть активну участь в міській акції «Хай ангел в день святого Миколая вас від біди і зла оберігає». Учні-волонтери нашої школи БЗШ № 17 зібрали подарунки,солодощі,вітальні листівки з побажаннями миру, добра та злагоди.

17 грудня в приміщенні ЦНТТ (Короленка 3-А) відбулося підбиття підсумків учнівської волонтерської акції. Начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ю.Ф.Петрик подякував присутніх за допомогу,активність і головне за доброту та теплоту сердець. Допомагати ближньому – свята істина. Благодійність, доброчинність притаманна людям великої і досконалої душі. Допомагати іншим- це бути по-справжньому  щасливою людиною!

Учні-волонтери 9-А класу Плахотнюк
Марат та Кива Євген взяли активну
участь в акції "Хай ангел в день святого
Миколая вас від біди і зла оберігає"