Акція «Чисті руки»Акція «Чисті руки»Соціальний проєкт "BRAMA""Великодній кошик"Міста Героїв. Перемоги України у війніТематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"«Вільні читають українською!»Міста Героїв. Перемоги України у війні

23 жовт. 2019

Екскурсія на "Біофарму"

Усі учасники екскурсії отримали багато цікавої інформації з біології та хімії.
21 жовт. 2019

Цікаві вихідні

20 жовтня учні 3-Б класу побували на екскурсії в м.Києві.
18 жовт. 2019

Основи військової підготовки для 7-их класів

"Звитяга" - місце, де діти відчули себе справжніми воїнами!
15 жовт. 2019

Ярмарка Доброти

Поділись добром! Велика благодійна ярмарка, що торкнулась кожного.
11 жовт. 2019

Вітаємо футбольну команду БЗШ 17 з перемогою у першості міста Біла Церква з футболу!

Вітаємо футбольну команду БЗШ 17 з перемогою у першості міста Біла Церква з футболу серед учнів! Жодної показки — це круто!
4 жовт. 2019

Тематична виставка робіт "Професія моїх батьків"

У вересні 2019 року в БЗШ №17 відбулась тематична виставка дитячих робіт!

З професійним святом!

04 жовтня, ранок. У вестибюлі школи зібрались святково одягненні учні, батьки, вчителі. Адже сьогодні передсвятковий день- День працівника освіти.
21 вер. 2019

Ми обираємо мир!

Традиційно 21 вересня в Україні відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в нашій країні - це усвідомлена мета кожного громадянина, кожної родини.
20 вер. 2019

" Милосердя не знає меж..."

У БЗШ №17, як у кожній школі міста у вересні, пройшли благодійні акції " У Попасну для малечі зберемо зберемо до школи речі".
14 вер. 2019

Місту добра- 987!

Як у веселки один колір переходить в інший, так і у нашому житті одне свято змінює інше. Одним з знаменитих свят було- свято нашого рідного міста. 14 вересня жителі міста Білої Церкви святкували 987 років з дня існування.

23 жовт. 2019

Екскурсія на "Біофарму"

Усі учасники екскурсії отримали багато цікавої інформації з біології та хімії.
21 жовт. 2019

Цікаві вихідні

20 жовтня учні 3-Б класу побували на екскурсії в м.Києві.
18 жовт. 2019

Основи військової підготовки для 7-их класів

"Звитяга" - місце, де діти відчули себе справжніми воїнами!
15 жовт. 2019

Ярмарка Доброти

Поділись добром! Велика благодійна ярмарка, що торкнулась кожного.
11 жовт. 2019

4 жовт. 2019

Тематична виставка робіт "Професія моїх батьків"

У вересні 2019 року в БЗШ №17 відбулась тематична виставка дитячих робіт!

З професійним святом!

21 вер. 2019

Ми обираємо мир!

20 вер. 2019

" Милосердя не знає меж..."

14 вер. 2019

Місту добра- 987!

3 трав. 2024
Акція «Чисті руки»
02.05 був проведений виховний захід у 5-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією що до правильного миття рук. Діти повторили все на практиці.
30 квіт. 2024
Акція «Чисті руки»
30.04 був проведений виховний захід у 9-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією щодо правильного миття рук.
30 квіт. 2024
Соціальний проєкт "BRAMA"
БРАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі