Акція «Чисті руки»Акція «Чисті руки»Соціальний проєкт "BRAMA""Великодній кошик"Міста Героїв. Перемоги України у війніТематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"«Вільні читають українською!»Міста Героїв. Перемоги України у війні

26 квіт. 2019

Роковини Чорнобилю

26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне покоління.
25 квіт. 2019

Вітаємо Костенко Марію ученицю 8-В класу за І місце у міському етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста", у номінації "Краща фоторобота" (керівник Костенко Т.Д.)
24 квіт. 2019

Вітаємо ученицю 11-Б класу Берулаву Ліану з перемогою (ІІ місце) у міському конкурсі присвяченому творчості Ліни Костенко "Поезія - це дотик до душі" та керівника Денисюк Н.В.

Великодній тиждень добра

Одне з найвеличніших у християнстві свят - Великдень. До цього свята проходить міська благодійна акція "Великодній кошик добра воїнам ООС"
22 квіт. 2019

Добре діло рою "Громовиця"

Джури рою "Громовиця" з 6-го класу є членами гуртка "Лісівники-дендрологи". Щороку роботи гуртківців отримують призове ІІ місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Ліси для нащадків", а також отримував відзнаки НЕНЦ.

Виставка до Великодня

У школі відбулася виставка робіт гуртківців. Учні презентували більше 15 картин.
18 квіт. 2019

Вітаємо учнів 10-тих класів: Снаговського Андрія, Старинець Анастасію, Котирло Карину, Тарасова Владислава перемогою (ІІ місце) у міському фестивалі учнівських проектів "Збережемо історичну память" та керівника Рябушенко Н.В.
17 квіт. 2019

"Моє місто у цвіті веснянім"

17 квітня 2019 року учні нашої школи були учасниками фото-квесту "Моє місто у цвіті веснянім", яке проводилося ЦНТТ.
10 квіт. 2019

Наша участь у Білоцерківському фестивалі-конкурсі молодіжної творчості "Збережемо історичну пам'ятку"

Учні 10-х класів Снаговський А., Старинець А., Котирло К., Тарасов В. та учитель історії Рябушенко Н.В. 10 квітня взяли участь у Білоцерківському фестивалі-конкурсі молодіжної творчості "Збережемо історичну пам'ятку".
10 квіт. 2019

Вітаємо з перемогою - за І місце у півфіналі та ІІІ місце у фіналі міської інтелектуальної гри, присвяченої 100-річчю Української революції команду інтелектуалів школи (учні 10-Б класу) та їх керівника Костенко Т.Д.

26 квіт. 2019

Роковини Чорнобилю

25 квіт. 2019

24 квіт. 2019

Великодній тиждень добра

22 квіт. 2019

Добре діло рою "Громовиця"

Виставка до Великодня

17 квіт. 2019

"Моє місто у цвіті веснянім"

3 трав. 2024
Акція «Чисті руки»
02.05 був проведений виховний захід у 5-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією що до правильного миття рук. Діти повторили все на практиці.
30 квіт. 2024
Акція «Чисті руки»
30.04 був проведений виховний захід у 9-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією щодо правильного миття рук.
30 квіт. 2024
Соціальний проєкт "BRAMA"
БРАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі