Карантин!!!Терміново!!!!САМООСВІТА ВЧИТЕЛЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ Учителям початкових класів!Шановні  колеги!

12 жовт. 2016

Уроки 2-Д

Працювати ми також уміємо!
21 вер. 2016

День Миру

Традиційно 21 вересня в нашій школі проходить конкурс до Дня Миру.

3 квіт. 2020
Карантин!!!
З 13.03.2020 до 03.04 2020 року призупиняється освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів, форм власності міста Біла Церква. Вся інформація щодо продовження освітнього процесу у школі у формі дистанційного навчання розміщена на сторінці "Дистанційне навчання"
28 бер. 2020
ЯК ПРАЦЮВАТИ З УЧНЯМИ НА ВІДСТАНІ?
Як працювати з учнями на відстані та не втратити звичної ефективності? На допомогу приходить сервіс Google Classroom...
25 бер. 2020
Терміново!!!!
Шановні класні керівники! Терміново створіть групи з учнів вашого класу у вайбері, приєднайте туди учителів, що працюють у вашому класі і співпрацюйте з учителями. Бажаю успіхів!!!!
23 бер. 2020
САМООСВІТА ВЧИТЕЛЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ
Дистанційне навчання в умовах карантину для багатьох учителів стало поштовхом до підвищення кваліфікації
23 бер. 2020
Учителям початкових класів!
Безкоштовний доступ до інтерактивних завдань за шкільною програмою та системи для дистанційного навчання - "Smart-кейс вчителя"
22 бер. 2020
Шановні колеги!
Працюємо дистанційно (віддалено) !!!! Контролюємо виконання дз, оновлюємо сайт, співпрацюємо з батьками, учнями, проходимо вебінари, займаємось самоосвітою, вчимось працювати на відстані!!!! Це все можливо! Раджу скористатись освітнім проектом "На урок" для оцінювання учнів з усіх предметів.

ВУЗ ШАГ Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія