Акція «Чисті руки»Акція «Чисті руки»Соціальний проєкт "BRAMA""Великодній кошик"Міста Героїв. Перемоги України у війніТематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"«Вільні читають українською!»Міста Героїв. Перемоги України у війні

Весела перерва

Другого вересня наша школа щиро відкрила двері своїм вихованцям. Розпочався навчальний процес, а щоб він був плодотворним не забули про веселий відпочинок між уроками.
2 вер. 2019

Здраствуй, новий навчальний рік!

Другого вересня радісними дитячими голосами дзвінко загула наша школа. На подвір'ї зібралася шкільна родина. В цьому році вона налічує 1152 учні, 156 із них - першокласники.
24 трав. 2019

Останній дзвоник 2019

Сьогодні, 24 травня, у нашій школі відбулася урочиста лінійка, на якій пролунав останній дзвоник. Він сповістив усіх учнів про закінчення ще одного навчального року, а випускників сповістив про останню мить, коли шкільний дзвоник задзвенить.
18 трав. 2019

Депортація кримських татар

17 травня - День боротьби за права кримськотатарського народу. 75-та річниця депортації кримських татар.
17 трав. 2019

День Європи

День Європи - свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу, 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 року. Цей день українці відзначають як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

День вишиванки

Вишивання моє, вишивання… Чорний – сум, а червоний – кохання. Синій – небо, зелений – буття. Вишиванка – це наше життя!
16 трав. 2019

Акція "Посади дерево замість кульки"

Сьогодні, 16 травня, учні 11-х класів взяли участь в акції "Посади дерево замість кульки"

"Майбутнє нації - у руках матерів" О.Бальзак

Український народ дуже мудрий. Він має свої традиції, святині, духовні обереги. Серед усіх святинь найпочесніше місце посідає Мати.

Козацька весна

Кожного року Управління освіти і науки міської ради БНВО "Звитяга" проводить огляд (шляхом проведення змагань) якості вишколу захисників Батьківщини, козацького військово-патріотичного виховання.
3 трав. 2019

Танці - це рух, а рух - це життя

Танець - це життя. це почуття і емоції. Зокрема - це розповідь тілом. Рухи та емоції показують значно більше, ніж ми чуємо, значно більше, ніж ми звикли розуміти. Більш влучно хтось сказав, що "танець - це вірш, кожен рух якого є словом.

Весела перерва

2 вер. 2019

Здраствуй, новий навчальний рік!

24 трав. 2019

Останній дзвоник 2019

18 трав. 2019

Депортація кримських татар

17 трав. 2019

День Європи

День вишиванки

16 трав. 2019

Акція "Посади дерево замість кульки"

"Майбутнє нації - у руках матерів" О.Бальзак

Козацька весна

3 трав. 2019

Танці - це рух, а рух - це життя

3 трав. 2024
Акція «Чисті руки»
02.05 був проведений виховний захід у 5-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією що до правильного миття рук. Діти повторили все на практиці.
30 квіт. 2024
Акція «Чисті руки»
30.04 був проведений виховний захід у 9-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією щодо правильного миття рук.
30 квіт. 2024
Соціальний проєкт "BRAMA"
БРАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі