День Європи

17 трав. 2019
День Європи - свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу, 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 року. Цей день українці відзначають як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

Традиційно урочиста церемонія відкриття Дня Європи проходить в нашій столиці, у Києві. На Хрещатику облаштовується так знаве "Європейське містечко" за сприяння Президенства ЄС в Україні.

Члени Євроклубу (голова Тарасов В.) оформили стенд. Вчителі кафедри іноземних мов підготували і провели свято до Дня Європи. Була проведена екскурсія-лекція по країнах Євросоюзу. Проведено конкурс газет та плакатів, приурочених до цієї події. Завершилося свято театральним дійством за участю учнів школи.

Старшокласники були присутні на міському заході закриття "Року французької мови", зустрічалися з представниками посольств Франції та Польщі.