Козацька весна

11 трав. 2019
Кожного року Управління освіти і науки міської ради БНВО "Звитяга" проводить огляд (шляхом проведення змагань) якості вишколу захисників Батьківщини, козацького військово-патріотичного виховання.

Так і цьогоріч, 11 травня традиційно був проведений конкурс Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") на базі БНВО "Звитяга". О 08:00 год на змагання прибули команди шкіл міста та розпочалося таборування роїв.

Учасником змагань був рій нашої школи. Команда складалася з учнів 10-А та 10-Б класів: Якубівського В., Снаговського А., Данілова О., Співак Т., Іваніцької М., Жицького М., Поліщука Д., Краснюка Ю., Старинець А., Тарасова В.. Рій мав свої атрибути: назву рою, емблему, ройовий клич, ройове гасло-позивний, прапор та типову форму однострою.

Назва рою та емблема мала козацький патріотичний зміст "Громовиця". Прапор мав яскраві барви рою, вибрані куренем - чорна та малинова.

Відкриття гри розпочалося о 09:30. Зі словами щирого вітання виступив начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Юрій Федорович. Він побажав усім учасникам великих успіхів.

О 10:00 розпочалися змагання на етапах: "Впоряд", "Стрільба з пневматичної зброї", "Рятівник",  "Відун", "Ватра", "Таборування", "Основи топографіїї", "Перетягування линви".

За участь у І-ому міському етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") рій "Громовиця" нагороджено грамотою.