До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народуВеликодній благодійний ярмарокАкція «Чисті руки»Акція «Чисті руки»Соціальний проєкт "BRAMA""Великодній кошик"   «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам`ять»Міста Героїв. Перемоги України у війні

17 квіт. 2019

"Моє місто у цвіті веснянім"

17 квітня 2019 року учні нашої школи були учасниками фото-квесту "Моє місто у цвіті веснянім", яке проводилося ЦНТТ.
10 квіт. 2019

Наша участь у Білоцерківському фестивалі-конкурсі молодіжної творчості "Збережемо історичну пам'ятку"

Учні 10-х класів Снаговський А., Старинець А., Котирло К., Тарасов В. та учитель історії Рябушенко Н.В. 10 квітня взяли участь у Білоцерківському фестивалі-конкурсі молодіжної творчості "Збережемо історичну пам'ятку".
10 квіт. 2019

Вітаємо з перемогою - за І місце у півфіналі та ІІІ місце у фіналі міської інтелектуальної гри, присвяченої 100-річчю Української революції команду інтелектуалів школи (учні 10-Б класу) та їх керівника Костенко Т.Д.
9 квіт. 2019

Вітаємо преможців!

Команда "Ерудит" у складі учнів 10-Б класу: капітан команди - Снаговський Андрій, члени команди: Ковтун Ксенія, Желтков Даниіїл, Краснюк Юрій, Лебедєв Микита, 6 квітня, зайняли ІІІ місце на міському брейн-рингу, присвяченому 100-річчю Української революції у ІІ турі.
6 квіт. 2019

ЗДОРОВ'Я ДИТИНИ - БАГАТСТВО РОДИНИ

7 квітня - Всесвітній День Здоров'я
5 квіт. 2019

Фестиваль шкільних гуртків

Вихованці гуртка "Вишиванка" взяли участь у міському фестивалі гуртків декоративно-ужиткового мистецтва. Робота гуртка спрямована на формування компетентності обізнаності та самовираженості у сфері мистецтва.

Обираємо підручники!

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №1/9-107 від 28.02.2019 року школа зробила черговий вибір підручників для 6 та 11 класів

Прийом до першого класу!

Відповідно до ст.18 Закону України «Про загальну середню освіту», ч. 2 ст. 66 Закону України «Про освіту» з 02.04.2019 року у школі буде проводитись прийом документів для зарахування дитини до першого класу згідно території обслуговування
15 бер. 2019

ГОДИНА ЕКОЛОГІЇ "Блакитні очі води"

До Всесвітнього дня води
12 бер. 2019

«Вітаємо Вас, любі жінки!»

«Вітаємо Вас, любі жінки!» - з такими словами учні нашої школи вітали дорогих жінок – учителів.

17 квіт. 2019

"Моє місто у цвіті веснянім"

9 квіт. 2019

Вітаємо преможців!

6 квіт. 2019

ЗДОРОВ'Я ДИТИНИ - БАГАТСТВО РОДИНИ

7 квітня - Всесвітній День Здоров'я
5 квіт. 2019

Фестиваль шкільних гуртків

Обираємо підручники!

Прийом до першого класу!

15 бер. 2019

ГОДИНА ЕКОЛОГІЇ "Блакитні очі води"

До Всесвітнього дня води
12 бер. 2019

«Вітаємо Вас, любі жінки!»

14 трав. 2024
До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу
18 травня — День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. 1944 року в цей день, близько 5 ранку, радянською владою розпочалась операція з виселення кримських татар з Кримського півострова, яка відбувалася із застосуванням насильства. У більшості випадків кримським татарам не пояснювали, що відбувається, куди саме їх везуть, а на збори давали не більше 15 хвилин. Кримські татари покинули власні домівки не готовими до довгої та виснажливої дороги, не кажучи вже про облаштування на чужині. Всього було депортовано 47 885 сімей. До цього числа не увійшли майже 6 тис. ув’язнених кримських татар до ГУЛАГу безпосередньо під час депортації.
6 трав. 2024
Великодній благодійний ярмарок
Великодній благодійний ярмарок З 30.04.2024 року по 03.05.2024 року на першому поверсі ліцею № 17 відбувся Великодній благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Доброчинна подія об'єднала вчителів, учнів та батьків. Класні колективи 1-11-х класів старанно готували різноманітні солодощі і смаколики. Кожен клас активно брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, а й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.
3 трав. 2024
Акція «Чисті руки»
02.05 був проведений виховний захід у 5-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією що до правильного миття рук. Діти повторили все на практиці.