Великодній благодійний ярмарок

6 трав. 2024
Великодній благодійний ярмарок З 30.04.2024 року по 03.05.2024 року на першому поверсі ліцею № 17 відбувся Великодній благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Доброчинна подія об'єднала вчителів, учнів та батьків. Класні колективи 1-11-х класів старанно готували різноманітні солодощі і смаколики. Кожен клас активно брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, а й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.

Великодній благодійний ярмарок

Дякуємо кожному, хто взяв участь у ярмарку! Об'єднаймо наші зусилля заради Пертемоги!

Слава Україні! Героям слава!