«Вітаємо Вас, любі жінки!»

12 бер. 2019
«Вітаємо Вас, любі жінки!» - з такими словами учні нашої школи вітали дорогих жінок – учителів.

У святі брали участь учні 3-11-тих класів. Вони старанно готувались до цього дня, щоб висловити щирі почуття своїм любим педагогам. Так учні 4-А, 4-Б, 4-В, 4-Д, 5-В класів вітали вчителів віршами та піснею «Молитва». Учні 10-11-тих класів підготували театральну композицію за твором П.Куліша «Міна Мазайло», а також гумористичні етюди про жіноче свято 9-А та 8-Г класи підготували гумористичні сценки. Чарівні пісні пролунали від учениць Бондаренко Аліни (11-Б) та Заболотньої  Дарини. Ліричні композиції підготували Берулава Ліана (11-Б) та Старинець Анастасія (10-А). З вітанням завітала танцювальна група «Energi».

Ведучими свята були Жицький Максим (10- Б) та Костенко Марія (8-В). У програмі свята вони були оригінальні і дарували свій позитив присутнім. У залі панувала атмосфера доброзичливості та любові.