Прийом до першого класу!

27 бер. 2019
Відповідно до ст.18 Закону України «Про загальну середню освіту», ч. 2 ст. 66 Закону України «Про освіту» з 02.04.2019 року у школі буде проводитись прийом документів для зарахування дитини до першого класу згідно території обслуговування

Відповідно до ст.18 Закону України «Про загальну середню освіту», ч. 2 ст. 66 Закону України «Про освіту», відповідно до п.п.4 п. Б ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року № 564/32016, на виконання рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 28 вересня 2018 р. № 504 «Про ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», наказу управління освіти і науки  Білоцерківської міської ради №135 від 28.09.2018 року, з 02.04.2019 року  у школі буде проводитись прийом документів для зарахування дитини до першого класу згідно території обслуговування.

При собі мати - документ, що посвідчує місце проживання дитини;

- копію свідоцтва про народження;

- заява про зарахування до закладу освіти (формат А-4, зразок додається);

Право на першочергове зарахування мають особи,

- що проживають на території обслуговування закладу освіти  (назва і реквізити документа , що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти);

у яких у закладі освіти вже навчаються  рідні (усиновлені) брати/сестри

- у яких  один з батьків дитини працює у  закладі освіти.

Звертатись   до заступника директора школи з НВР Новохацької Лідії Володимирівни