Здраствуй, новий навчальний рік!

2 вер. 2019
Другого вересня радісними дитячими голосами дзвінко загула наша школа. На подвір'ї зібралася шкільна родина. В цьому році вона налічує 1152 учні, 156 із них - першокласники.

Всі одягенеі у святкові вишиванки, на обличчях радісні посмішки, здивування. Адже школа готувалася до зустрічі, чекала свою малечу. Завдяки депутату обласної ради Полярушу О.О.школа змінює обличчя, подвір'я, територію. Побудовано спортивний майданчик, майданчик відпочинку. І хоча ремонт ще продовжується та все ж гарно, святково. Радіють діти, батьки, вчителі таким змінам і висловлюють щиру подяку шановному Полярушу О.О. за турботу про школу, учнем якої він був.

О 09.00 на подвір'ї школи вишикувалися 1, 11 класи. Урочисту лінійку відкрили учні 5-тих - 11 - тих класів: Шкуренко Лілія, Попелянець Анатолій, Жицький Максим та Снаговський Андрій.

З вітальним словом виступив директор школи Грушник Б.В. Він привітав всії присутніх з новим навчальним роком та побажав успіхів у навчанні. Присутні гості Поляркш О.О. та Маршалок В.А. також привітали присутніх зі святом. Привітала першокласників заступгик директора з навчально-виховної роботи Новохацька Лідія Володимирівна.

Старшокласники передали естафету першокласникам зі словами:

"Учися першокласнику!

Відкрий науки світ!

Хай буде мрійним, радісним

В наукку твій політ!"

Пролунав перший дзвоник. Першокласниці Бондаренко Ліза та Дяденко Даша сповістили присутніх з початком нового 2019-2020 навчального року.
Зі святом!