Роковини Чорнобилю

26 квіт. 2019
26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне покоління.

Чорних дат у людства є немало.,

Кожна з них - це міна під прогрес.

Найстрашніше, що усіх спіткало -

Вибух на Чорнобильській АЕС.

Сьогодні ми перегорнули сторінки 33-річної трагедії нашої країни і вшанували пам'ять тих, хто першими прийняли найжорстокіший удар, не відступили перед обличчям неймовірної небезпеки.

Учнями нашої школи було проведено ряд заходів до цього Дня скорботи. Серед учнів 2-11 класів був проведений шкільний конкурс малюнків "Чорнобиль очима дітей". Кращими конкурсними роботами були малюнки: "Трагедія поколінь" ( Рубець Анна, 8-В клас); "Чорнобильський набат" (Осаульчак Діана, 4-Д клас); "Радіація" (Колосова Діна, 4-Б клас). Ці роботи були направлені на участь у міському конкурсі "Чорнобиль очима дітей".

Учні 9-тих класів провели усний журнал "Чорнобильські дзвони". В цьому заході вони нагадали присутнім, що Чорнобиль це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль та вшанували хвилиною мовчання пам\ять тих, хто віддав своє життя під час ліквідації Чорнобильської катастрофи. Класними керівниками були проведені виховні години. Учнями 8-10 класів був переглянутий кінофільм "Репортаж з Чорнобиля".

Людство не повино забувати цей жах. Доки жива людська пам'ять, поки житиме в ній ця трагедія, ці жахливі, страшні дні

Чорнобиль - попередження, набат,

його уроків ніколи людство не забуде.