З професійним святом!

4 жовт. 2019
04 жовтня, ранок. У вестибюлі школи зібрались святково одягненні учні, батьки, вчителі. Адже сьогодні передсвятковий день- День працівника освіти.

07.30 учні вітають флешмобом своїх наставників з професійним святом. Хор учнів 4- 7 класів під керівництвом музики Міщенко Наталії Олександківни виконує вітальні українські пісні. Добром і любов`ю сяють очі вчителів, дітей і батьків.

Оновлена школа наповнена радісними голосами, щирими вітаннями учнів, батьків до вчителів.

Святково оформлені класні кімнати, їх прикрашають осінні букети, плакати, яскраві кульки.

До нас завітав постійний гість, вдячний випускник, депутат обласної ради, людина великого серця- Поляруш Олександр Олексійович. Саме йому наш педагогічний колектив, діти, батьки уклінно вдячні за оновлення та благоустрій дитячого майданчика, спортивної площадки, шкільного подвір`я та зовнішній вигляд школи, який є одним з найкращих у місті.

Від усього серця ми дякуємо Вам, Олександре Олексійовичу!

З святом, дорогі, наші любі вчителі!