Вітаємо футбольну команду БЗШ 17 з перемогою у першості міста Біла Церква з футболу!

11 жовт. 2019
Вітаємо футбольну команду БЗШ 17 з перемогою у першості міста Біла Церква з футболу серед учнів! Жодної показки — це круто!

Команда переможців впродовж чемпіонату зустрілася з командами БЗШ 18, 3, 22, 20, 7, БСЗШ 16, Ліцей-Ман, гімназії 2 та найсильнішим суперником — командою Гімназії 1, зустрілися у вирішальному матчі. Хвилюванню вболівальників не було меж та капітан команди Михальченко Володимир, гравці: Тищенко Д., Степаненко Д., Олефіренко Д., Жицький М., Шевчук О., Харченко Я., Поліщук Д., Коновал А., Тарасов В., Новохацький М., Снаговський А. Не підвели.

З рахунком 2:0 команда БЗШ17 здобула заслужену перемогу вдруге поспіль. 9 ігор — 9 перемог! 72 забиті м'ячі! Наші учні обіцяли нам перемогу! Слова дотримали.