Збережемо ресурси планети !"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала"Підготовка до ІІІ етапу змаганьШевченківські дні у ліцеї Пам’ять про нього житиме вічноВІТАЄМО!ЖІНКИ У ДРАМІ КОХАННЯ ШЕВЧЕНКАСпортивне свято!

10 січ. 2020

Цікаві канікули

Цікаво і весело проходять зимові канікули!
29 груд. 2019

Результати ІІ етап ВСУО

Вітаємо з перемогою переможців та призерів ІІ етапу ВСУО з базових дисциплін: Саражинський Богдан - з географії, української мови та літератури, зарубіжної літератури, з хімії; Ярема Юлія - з астрономії; Тарасов Владислав - з математики; Руденко Вероніка - з математики; Желтков Даніїл - з екології; Дрозденко Владислав - з технічної праці
22 груд. 2019

Звіт по предмету

Шановні колеги, заповніть таблиці успішності по предмету за посиланням до 31.01.2020
21 груд. 2019

«У мій Рідний край їде Святий Миколай»

Святковий ранок для учнів 2-3 класу відкрили учні 2-В класу під керівництвом Поліщук Тамари Миколаївни. В святково прикрашеному залі зібрались учні, батьки, вчителі.
20 груд. 2019

Наш вернісаж!

Наш вестибюль надзвичайно привітний. Кожного дня він зустрічає сотні дітей. Тут завжди людно.
14 груд. 2019

Свято Андрія у школі.

На святі діти розповіли про українські традиції, ворожили, проводили конкурси.

Андріївські вечорниці.

Лунали народні пісні, запальні українські танці, веселі конкурси, чарівні ворожіння, смачна калита!
13 груд. 2019

Новорічний настрій на порозі!

Казкова фотозона була створена у вестибюлі нашої школи!

Освідчення!

Чим живе директор школи? Школою. Це його життя й натхнення, а кожен учень - частинка душі. Постійно турбують проблеми: що змінити, з ким співпрацювати, чим зацікавити, надихнути. "Доброго ранку" - для нього не просто вітання, а програмування на добрий початок дня, на яскраві враження

Пртипожежна безпека!

9 грудня 2019 року директором школи Грушником Б.В. для працівників школи був проведений позаплановий інструктаж з пожежної безпеки, на якому Борис Володимирович наголосив на необхідності дотримання правил протипожежної безпеки працівниками школи та учнями, ознайомив з розміщенням вогнегасників у приміщеннях школи та розповів про принцип їх роботи

10 січ. 2020

Цікаві канікули

Цікаво і весело проходять зимові канікули!
29 груд. 2019

Результати ІІ етап ВСУО

22 груд. 2019

Звіт по предмету

21 груд. 2019

«У мій Рідний край їде Святий Миколай»

20 груд. 2019

Наш вернісаж!

14 груд. 2019

Свято Андрія у школі.

На святі діти розповіли про українські традиції, ворожили, проводили конкурси.

Андріївські вечорниці.

13 груд. 2019

Новорічний настрій на порозі!

Казкова фотозона була створена у вестибюлі нашої школи!

Освідчення!

Пртипожежна безпека!

28 бер. 2024
Збережемо ресурси планети !
Збережемо ресурси планети ! Впродовж березня 2024 року в ліцеї № 17 була проведена інформаційна кампанія щодо збереження енергетичних та водних ресурсів планети. По закінченню був оголошений конкурс малюнків учнів 5-6-х класів з таких напрямків: «Вода- безцінний дар природи», «Вода-колиска життя», Вода-чарівниця життя», «Ми за чисту енергію!» «Енергозберігання – це наше майбутнє!» «Економ електроенергію!», «Вода і організм», «Одна капля рятує світ!», «Бережіть воду!», «Електрику зберігай, про Україну, друже, дбай!»
23 бер. 2024
"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала"
"Подаруй щасливе дитинство тим, у кого війна його забрала" Під таким гаслом 22 березня відбулась міська благодійна акція "Дитячий фронт", у якому взяли участь учні 1-11-х класів, учителі, батьківська спільнота нашого ліцею-гімназії № 17. Для дітей Запоріжжя і довколишніх прифронтових сіл наші волонтери зібрали іграшки, книги, канцтовари, одяг, смаколики, розмальовки, щоб підтримати діток у такий нелегкий для країни час.
20 бер. 2024
Підготовка до ІІІ етапу змагань
Команда нашого ліцею № 17 "Невгамовні дівчата" активно готується до ІІІ етапу змагань з черліденгу в межах Всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч". Наші черлідерки наполегливо і сумлінно тренуються, удосконалюють свою майстерність, щоб гідно представити наше місто на районних змаганнях.