Основи військової підготовки для 7-их класів

18 жовт. 2019
"Звитяга" - місце, де діти відчули себе справжніми воїнами!

18 жовтня 2019 року відбувся міський вишкіл "Основи військової підготовки" для 7-их класів  у "Звитязі".

Учні нашої школи (БЗШ №17)  7 - Г клас (кл. керівник Денисюк Н.В) Розгон М., Білокінь Я., ПецунА.,  Артімонов С., Корчевна С.,  Компан В., Осадча Л., Духмасова А. взяли участь у цьому заході.

Урочистим було відкриття.

В спортивному залі школи зібрались діти міста, вчителі, військові, керівники міста.

Кожен рій звітував про свою готовність до проведення. Командиром нашого рою був Розгот Матвій.

Під час занять з "Основ військової підготовки" викладач Бебко М.Є. ознайомив учнів з різними видами зброї, міношукачами, розповів про мінування та розмінування. Діти з цікавістю слухаливчителя, тримаючи в руках зброю та бронежелети, відчуваючи себе справжніми воїнами.

Під час заняття "Основи медичної підготовки" учні довідались про першу медичну допомогу, а потім отримані знання вони практикували на собі і товаришах.

Заняття нікого не залиши байдужим, учні отримали багато вражень від цього заходу.