2020/2021

Міхно Єва - 6-А клас - І місце у міському конкурсі присвяченому дню космонавтики (малюнок) (кер. Ярошенко В.В.)

Сидоренко Софія -7-В клас -І місце у міському конкурсі малюнків до дня памяті аварії на ЧАЕС (кер. Ярошенко В.В.)

Ярошенко В.В. - ІІ місце у  конкурсі "Обєднаймося, ж брати мої" номінація "Живопис"

Гончар Микола - 3-В клас - І місце у музичному фестивалі "Музичний сонях - 2021" (кер. Міщенко Н.О.)

Мельник Дарина - 8-А клас - ІІ місце у музичному фестивалі "Музичний сонях - 2021" (кер. Міщенко Н.О.)

Ткач Н.М. - І місце у  конкурсі "Обєднаймося, ж брати мої" номінація "Декоративеноприкладне мистецтво"

Паламарчук Костянтин- 9-В клас - І місце у І етапі МАН з біології , ІІІ місце у науково-практичній конференції студентів "Наукові пошуки молоді у 21 ст." номінація "Науковість"  (кер. Семененко Л.Є.)

Григорчук Олександра - 10-Б клас - І  місце у ІІ етапі МАН та ІІІ місце на ІІІ етапі з біології (кер. Злочевська Н.О.)

Остренко Карина - 10-А клас - ІІ місце у ІІ етапі МАН з хімії ( кер. Шаповал О.Г.)

Міхно Єва - 6-А клас - І місце у міській виставці -конкурсі "Вітальна листівка" (Ярошенко В.В.)

Мізерна Арина - 4-Г клас - ІІІ місце у міській виставці -конкурсі "Вітальна листівка" (кер. Чуприна В.М.

Марунич Марина - 2-А клас - ІІ місце - вітальна листівка (кер. Поляруш Л.В.)

Заболотна Дарина- 9-А клас - ІІІ місце у міському патріотичному фестивалі "В імя Батьківщини"

Чернух Анастасія- 10-А клас -дипломант  міського патріотичного фестивалю "В імя Батьківщини"

Піщанська-Троцька В.А. - ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської  виставки-конкурсу "Український сувенір"

Волошина М.А. - І місце у міському етапі Всеукраїнської  виставки-конкурсу "Новорічна композиція"

Міщенко Анна- 2-А клас- ІІ місце у міському конкурсі "Паперова країна " (кер. Поляруш Л.В.)

Андрійчук Ельвіра -  2-А клас- ІІІ місце у міському конкурсі "Паперова країна " (кер. Поляруш Л.В.)

Костина Владислав -  2-Г клас- ІІ місце у міському конкурсі "Паперова країна " (кер. Сорока О.М.)

Злочевський Богдан - 6-Г клас - ІІ місце у міському конкурсі авторського вірша "Рідний край, я тобою живу" (Кер. Злочевська Н.О.)

Ткаченко Катерина - 3-В клас - ІІІ місце у міському конкурсі авторського вірша " Рідний край, я тобою живу " (кер. Поліщук

Т.М.)

Саражинський Богдан - 11-А клас - ІІІ місце  у 21 Міжнардному конкурсі з української мови ім. П. Яцика  (кер. Совенко В.В.)

Саражинський Богдан - 11-А клас - ІІІ місце  у 11 Міжнардному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка   (кер. Совенко В.В.)

Кобринець Ангеліна - 6-В клас - ІІІ місце  у 11 Міжнардному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка   (кер. Совенко В.В.)

Саражинський Богдан - 11-А клас - ЧЕМПІОН 52,53 інтелектуального Міжнародного заходу "50 слів" у номінації "до 18 років"

Саражинський Богдан - 11-А клас - ЧЕМПІОН 50,51  інтелектуального Міжнародного заходу "50 слів" у номінації "до 18 років"

Саражинський Богдан - 11-А клас - ІІІ місце у ІІ етапі ВСУО з української мови та літератури ( кер. Совенко В.В.)

Смола Дарія - 11-Б клас - ІІ  місце у ІІ етапі ВСУО з екології (кер. Семененко Л.Є.)