ГОРДІСТЬ ШКОЛИ - вони прославляють нашу школу!!!

БОНДАРЕНКО ОЛЕКСАНДР - 8-Б клас, КОПТІЛА ЄЛИЗАВЕТА - 7-В клас - дипломанти Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів при Національному центрі  "Мала Академія Наук України". Номінація: Екологія. Вода у нашому житті" (Всеукраїнський рівень) (кер. Шаповал О.Г.)

РЕЗНІЧЕНКО АРТЕМ - 5-В клас - гран-прі в номінації "Образотворче мистецтво" конкурсу присвяченого 100-річчю від дня народження Михалкова

НАКОНЕЧНА АНАСТАСІЯ - 2-Г клас - ІІ місце в номінації "Декламаторська майстерність" конкурсу присвяченому 10-річчю від дня народження С.В.Михалкова (кер. Сорока О.М.)

ТАРАСЕНКО ЮЛІЯ - ІІІ місце в номінації "Декоративно-ужиткове мистецтво"  в конкурсі присвяченому Шевченківським дням з роботою "Боже, великий, єдиний, нам Україну храни..." (кер. Войтович О.Г.)
ГЕЙКО МИРОСЛАВА - номінація "Новорічна композиція" у Всеукраїнській новорічно-різдвяній виставці "Новорічний сувенір" (кер. Волошина М.А.)

ПЛЄШАКОВ ОЛЕКСІЙ - 11-А - ІІ місце в міському поетичному конкурсі "Зерна доброти"

СКРИПЧЕНКО ЮЛІЯ - 9-Б клас - ІІІ місце в Шевченківському конкурсі-читців (вч. Юрченко Н.М.)

МІЩЕНКО Ольга - 8-Б клас - ІІ місце в індивідуальному рейтингу І фізико-математичного турніру (Пономар В.С.)

МІЩЕНКО ОЛЬГА - 8-Б клас - ІІІ місце на ІІІ етапі ВСУО з географії (вч. Совенко В.В)

РЯБІНІНА ІРИНА - ІІІ місце - міський конкурс  "Музичний сонях" з піснею "Весняний джаз" (Міщенко Н.О.)

Переможці та призери ІІ етапу ВСУО з базових дисциплін:

-6 клас - ІІІ місце (Криворот Л.В.) - з образотворчого мистецтва

МІЩЕНКО Ольга - 8-Б клас - ІІ місце з географії (Совенко В.В.)

СЛОМЧИНСЬКИЙ Назар - 10-Б клас - ІІ місце з педагогіки та психології (Гордієнко О.П.), ІІІ місце з географії (Совенко В.В.), ІІІ місце з історії (Рябушенко Н.В.)

БОНДАРЕНКО Олександр - 8-Б клас - ІІІ місце з хімії (Шаповал О.Г.)

МИХАЙЛЮК Яна - 8-Б клас - ІІІ місце з історії (Дячук Л.М.)

МАРТИНЧУК Олег - 9-В клас - ІІ місце з історії (Рябушенко Т.В.), ІІІ місце з біології (Семененко Л.Є.)

ШПИЛЬОВИЙ Роман - 6-В клас - ІІ місце з математики (Пономар В.С.)

Стипендіати благодійного фонду "майбутнє країни" -

МАРЧЕНКО ВІКТОРІЯ - 11-Б клас

СЛОМЧИНСЬКИЙ НАЗАР - 10-Б клас

МАРТИНЧУК ОЛЕГ - 9-В клас

ІІ етап ХІІІ міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика:

САРАЦИНСЬКИЙ БОГДАН - 3 клас - І місце (кер.Алєксєєнко О.І.)

СОЛОДЮК КАТЕРИНА - 4 клас - ІІІ місце (кер. Цегельна С.Б.)

ІІ етап мовно-літературного конкурсу учнівської та студетської молоді ім. Т. Шевченка:

КАСПРОВА МАРІЯ - 9 клас - ІІ місце (кер. Кондріяненко С.М.)

Міський конкурс присвячений творчості О.С.Пушкіна "Болдинська осінь" - І місце у номінації "Захист проекту": група учнів 10-Б класу - ШЕВЧЕНКО ВІКТОРІЯ, ТЕСЕНЧУК АНТОН, СТЕПАНОВ СТАНІСЛАВ, КЛОЧКО ОЛЕКСІЙ, МОЦАР МАКСИМ  (керівник Ольховська Л.В.)

Міський конкурс читців в рамках свята  гумору й сатири "Усмішка Глазового" - ІІІ місце - Скрипченко Юлія - 9-Б клас (кер. Юрченко Н.М.)

Міський конкурс читців-декламаторів В. Грабовського "Берег надії" - Скрипченко Юлія - 9-Б клас - ІІІ місце (кер. Юрченко Н.М.)

Міські змагання по футболу - І місце - команда учнів 1-2 класів (тренер Бевз Л.К.)

Обласний конкурс "Мій життєвий вибір" -

Вознесенський олександр - 6-Б - ІІІ місце (Криворот Л.В.)

Оверченко Богдан 6-А - ІІІ місце (Криворот Л.В.)