Інтелектуальні конкурси

Команда інтелектуалів 10-Б класу - І місце у півфіналі та ІІІ місце у фіналі міської інтелектуальної гри присвяченої 100-річчю Української революції (кер. Костенко Т.Д.)

Саражинський Богдан - 9-А клас - ІІІ місце  в  46 інтелектуальному Міжнародному конкурсі "50 слів" у номінації "Учасники до 18 років"

Белозьорова Олександра - 9-А клас - ІІІ місце на І етапі конкурсу-захисту нуково-дослідних робіт учнів-членів МАН у секції "Екологія" (кер Семененко Л.Є.)

Желтков Данііл -10-А клас - І місце на І етапі конкурсу-захисту нуково-дослідних робіт учнів-членів МАН у секції "Медицина" (кер Злочевська Н.О.)

Паламарчук Костянтин - 7-В клас - ІІ місце на ІІ етапі ВСУО з фізики (кер. Мовчан Н.М.)

Смола Даря - 9-Б клас - ІІ місце на ІІ етапі ВСУО з трудового навчання (кер. Ткач Н.М.)

Руденко Вероніка - 7-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з хімії (кер. Шаповал О.Г.)

Діденко Максим - 11-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з хімії (кер. Шаповал О.Г.)

Саражинський Богдан - 9-А клас - ІІ місце на ІІ етапі ВСУО з хімії (кер. Шаповал О.Г.)

Саражинський Богдан - 9-А клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з історії (кер. Рябушенко Н.В.)

Бахмач Анна - 11-А клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з географії (кер. Совенко В.В.)

Саражинський Богдан - 9-А клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з географії (кер. Совенко В.В.)

Попелянець Анатолій - 4-Д клас - ІІ місце у ХІХ Міжнародному  конкурсі з української мови  ім. П.Яцика (кер. Сорока О.М.)

Ткаченко Аліна - 5-В клас - ІІІ місце у ХІХ Міжнародному  конкурсі з української мови  ім. П.Яцика (кер. Юрченко Н.М.)

Олефіренко Дмитро - 10-Б  клас - ІІІ місце у ХІХ Міжнародному  конкурсі з української мови  ім. П.Яцика (кер. Денисюк Н.В.)

Резнік Євгенія - 11-А клас - ІІІ місце у ІХ мовно-літературному конкурсі ім. Т.Г. Шевченка (кер. Совенко В.В.)

Саражинський Богдан - 9-А клас - ІІ місце у ІХ мовно-літературному конкурсі ім. Т.Г. Шевченка (кер. Совенко В.В.)

Степаненко Аліна - 8-В клас - ІІ місце у ІХ мовно-літературному конкурсі ім. Т.Г. Шевченка (кер. Слаква О.М.)

Марченко Катерина - 9-А клас - ІІ місце на ІІ етапі ВСУО з біології (Семененко Л.Є.)

Берулава Ліана -11-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з англійської мови (Степаненко О.П.)

Сортивні досягнення

ІІ місце - міський та ІІІ місце обласний  етап Всеукраїнської акції "Ліси для нащадків" (10-Б, 3-Г) ( кер. Злочевська Н.О., Пилипчук Н.М.)

І місце - міський чемпіонат з футболу серед ш кіл міста (капітан - Михальченко Володимир),  Степаненко Дмитро, Снаговський Андрій, Поліщук Денис, Жицький Максим, Олефіренко Дмитро, Бурдейний ярослав, Шевчук Олексій, Коновал Андрій, Ригас Валентин, Дєдухов вячеслав, Жигунов Михайло, Боженко Ігор, Пятковський Владислав, Дерека Олексій, Новохацький Максим, Харченко Ярослав, Тарасов Владислав

Творчі конкурси

Злочевський Богдан - 4-Д клас -

Берулава Діана - 11-Б клас - ІІ місце у міському конкурсі творчості Ліни Костенко "Поезія - це музика душі моєї" (кер. Денисюк Н.В.)

Чернух Анастасія - 8-Г клас - І місце у міському конкурсі читців-декламаторів "Тарасові думки будуть жити віки" (кер. Юрченко Н.М.)

Попелянець Анатолій - 4-Д клас - І місце у міському конкурсі читців-декламаторів "Тараові думки будуть жити віки" (кер.Сорока О.М., Домилівська О.О.)

Кобринець Ангеліна - 4-В клас - ІІІ місце у міському конкурсі читців-декламаторів "Тараові думки будуть жити віки" (кер. Карпенко Т.В., Домилівська О.О.)

Мазур Максим4-В клас ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського поетичного конкурсу "Зерна доброти"

Кобринець Ангеліна - 4-В клас - ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського поетичного конкурсу "Зерна доброти"

Бондаренко Аліна - 11-А клас - І місце у конкурсі юних виконавців естрадної  дитячої та юнацької пісні "Музичний Сонях - 2019" (кер. Міщенко Н.О.)

Нестеренко Тетяна - 8-Г клас - І місце у конкурсі юних виконавців естрадної  дитячої та юнацької пісні "Музичний Сонях - 2019" (кер. Міщенко Н.О.)

Костенко Марія  - 8-В клас - ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу "Космічні фантазії" в номінації "Фотомистецтво"  (кер. Костенко Т.Д.)

Мазур Максим, Кобринець Ангеліна - 4-В клас - ІІІ місце у міському поетичному конкурсі "Зерна доброти" (кер. Карпенко Т.В.)

Бахмач Анна 11-А клас -  ІІ місце  у  XVIII обласному конкурсі робіт учнівської молоді "Топоніміка й історія освіти рідного краю" (кер.  Совенко В.В.)

Костенко Марія  - 8-В клас - І місце у міському етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю  "В обєктиві натураліста" з  фотороботою  "Моє місто з  висоти пташиного полоьоту" (кер. Костенко Т.Д.)

Чернух Анастасія -8-Г клас - ІІІ місце у міському конкурсі читців-декламаторів творчості Василя Стуса  "Незламний лицар правди і свободи"

Демська Аліна - 11-Б клас - ІІ місце у міському конкурсі "Вітальна листівка" (номінація "Різдвяна листівка")

Демська Аліна -І місце у міському етапі  та ІІ в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу присвячеому Шевченським дням (номінація "Декоративно-вжиткове мистецтво. Вишивка") (кер. Войтович О.Г.)

Піщанська -Троцька В.А., Волошина М.А., Мітлицька В.В. - ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиці"

Чернух Анастасія, Бобришева Карина, Войдевич Дарина, Ткаченко Ілля, Ільченко Віра - 8 класи - І  місце у міському конкурсі читців-декламаторів творів Івана Франка  (Ольховська Л.В., Денисюк Н.В., Міщенко Н.О.)

Попелянець Анатолій - 4-Д клас - І  місце у міському конкурсі поезіїї Володимира  Іванціва (Сорока О.М.)

Чернух Анастасія - 8-Г клас - ІІ місце у міському конкурсі поезіїї Володимира  Іванціва (Юрченко Н.М.)

Кобринець Ангеліна - 4-В клас - І місце на І етапі обласного профорієнтаційного конкурсу малюнків "Твоє майбутнє - в твоїх руках" (Міщенко Н.О.)

Олійник Аліна - 6-А клас - І місце на І етапі обласного профорієнтаційного конкурсу малюнків "Твоє майбутнє - в твоїх руках" (Міщенко Н.О.)