Моніторинг  якості рівня навчальних досягнень

за підсумками 2019/2020 навчального року

Станом на 27.05. 2020 року в школі навчається 1141 учень. Оцінюванню навчальних досягнень підлягають 1000 учнів. З них 120 мають високий рівень  - це 12 %, 545 мають достатній рівень навчальних досягнень - це 54,5%. Таким чином 66,5% учнів мають високі показники в навчанні. Відповідно середній рівень мають 32,7% і початковий рівень (три і більше предметів початкового рівня) - 0,8% учнів.

10а
10б
11а
11б
7,5
5,1
6,4
6,3
7,3

Совенко В.В. - ІІІ місце у ХІХ обласному конкурсі робіт учнівської молоді "Топоніміка й історія освіти рідного краю"

Костенко Марія - 9-В клас - ІІ місце у Всеукраїнському юнацькому фестивалі "В обєктиві натураліста - 2019" в номінації "Краща фоторобота" (кер. Костенко Т.Д.)

Мельник Дарина - 7-А клас - ІІ місце у міському конкурсі вокалістів "Музичний сонях" (кер. Міщенко Н.О.)

Приймаченко Ілона 2 клас - - ІІІ місце у міському конкурсі вокалістів "Музичний сонях" (кер. Міщенко Н.О.)

Гончар Микола -  2 клас - ІІ місце у міському конкурсі вокалістів "Музичний сонях" (кер. Міщенко Н.О.)

Поліщук Т.М. - ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу присвяченого Шевченківським дням (номінація: Література)

Артімонов Святослав - 8 клас - ІІІ місце у міському етапі обласного поетичного конкурсу "Зерна доброти" (кер. Денисюк Н.В.)

Злочевський Богдан - 5-Г клас - ІІІ місце у міському етапі обласного поетичного конкурсу "Зерна доброти" (кер. Денисюк Н.В.)

Кобринець Ангеліна - 5-В клас - ІІ місце у міському етапі обласного поетичного конкурсу "Зерна доброти" (кер. Совенко В.В.)

Поліщук Т.М. - ІІ місце у міському етапі обласного поетичного конкурсу "Зерна доброти"

Волошина М.А. - ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція"

Медвідь Ілля -10-Б  клас - І місце у міському фотоконкурсі "Золота осінь" номінація "Флора і фауна" (кер. Черниш О.М.)

Медвідь Ілля -10-Б  клас - І місце у міському фотоконкурсі "Золота осінь" номінація "Портрет" (кер. Черниш О.М.)

Церковна Діана -5-В клас - І місце у міській виставці-конкурсі "Вітальна листівка"

Кобринець Ангеліна -5-В клас - ІІІ місце у міській виставці-конкурсі "Вітальна листівка"

Чернух Анастасія - 9-Б клас - ІІІ місце у міському конкурсі читців-декламаторів на краще виконання творів Василя Стуса "Незламний лицар правди і свободи" (кер. Юрченко Н.М.)

Саражинський Богдан - 10-А клас - ІІ місце на ІІ етапі ВСУО з географії (кер. Совенко В.В.)

Редько Михайло - 7-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з хімії (кер. Шаповал О.Г.)

Саражинський Богдан - 10-А клас - ІІ місце на ІІ етапі ВСУО з хімії (кер. Шаповал О.Г.)

Тарасов Владислав - 11-А клас - ІІ місце на ІІ етапі ВСУО з математики (кер. Тимошенко К.Г.)

Руденко Вероніка - 8-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з математики (кер. Тимошенко К.Г.)

Саражинський Богдан -10-А клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з зарубіжної літератури (кер. Лукіянчук А.А.)

Ярема Юлія - 10-А клас -  І місе на ІІ етапі та ІІІ місце на ІІІ етапі ВСУО з астрономії (кер. Грушник Б.В.)

Саражинський Богдан -10-А клас - ІІ місце на ІІ етапі Х міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка (кер. Черниш О.М.)

Тімленко Софія -5-Б клас - ІІІ місце на ІІ етапі Х міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка (кер. Черниш О.М.)

Желтков Даніїл  - 11-Б клас - І місце на ІІ етапі ВСУО з екології (кер. Злочевська Н.О.)

Дрозденко Владислав -9-В клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з технічної праці (кер. Ткач Н.М.)

Саражинський Богдан - 10-А клас - ІІІ місце на ІІ етапі ВСУО з української мови та літератури (кер. Совенко В.В.)

Саражинський Богдан - 10-А клас - І місце у 49 інтелектуальному міжнародному конкурсі "50 слів"

Козак Афіна  -7-В клас - ІІ місце у конкурсі юних поетів та прозаїків "Напишу свої рядочки на осінньому листочку"

Козак Афіна  -7-В клас - дипломант  міського конкурсу самодіяльних поетів "До України серце прихилю" (кер. Ольховська Л.В.)

Мазур Максим  -5-В клас - ІІ місце у конкурсі юних поетів та прозаїків "Напишу свої рядочки на осінньому листочку"

Кобринець Ангеліна -5-В клас - І місце у міського конкурсі самодіяльних поетів "До України серце прихилю" (кер. Ольховська Л.В.)

Кобринець Ангеліна -5-В клас - ІІ місце у конкурсі юних поетів та прозаїків "Напишу свої рядочки на осінньому листочку"

Чернух Анастасія - 9-Б клас - ІІ місце у міському конкурсі читців-декламаторів на краще виконання творів Івана Франка "Великий Каменяр"

Борщ Оксана - 7-Г клас - І місце на І та ІІ етапах Всеукраїнського конкурсу "Український сувенір" (Ткач Н.М.)