6 трав. 2024

Великодній благодійний ярмарок

Великодній благодійний ярмарок З 30.04.2024 року по 03.05.2024 року на першому поверсі ліцею № 17 відбувся Великодній благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Доброчинна подія об'єднала вчителів, учнів та батьків. Класні колективи 1-11-х класів старанно готували різноманітні солодощі і смаколики. Кожен клас активно брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, а й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.
3 трав. 2024

Акція «Чисті руки»

02.05 був проведений виховний захід у 5-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією що до правильного миття рук. Діти повторили все на практиці.
30 квіт. 2024

Акція «Чисті руки»

30.04 був проведений виховний захід у 9-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією щодо правильного миття рук.
30 квіт. 2024

Соціальний проєкт "BRAMA"

БРАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі
29 квіт. 2024

"Великодній кошик"

Кошики з подарунками були відправлені на філіал "Соняшника". Вітаємо тих, хто боронить нашу землю від окупантів! Творімо добрі справи! Допомагаємо наближати Перемогу!!!
26 квіт. 2024

«Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам`ять»

«Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам`ять» Щорічно, в квітні, ми згадуємо трагедію, яка перевернула світ. 26 квітня виповнюється 38 років із дня аварії на Чорнобильській АЕС. Це була одна з найстрашніших катастроф, яка залишила глибокий слід у серцях не лише тих, хто пережив її безпосередньо, а й у кожного, хто знає її історію. З метою вшанування пам`яті героїв Чорнобиля, класні колективи учнівського самоврядування провели ряд заходів в 1-11-х класах. Комісія «Феміда» підготувала і провела інформаційні хвилинки на тему: «Чорнобиль-трагедія, подвиг, пам` ять».
26 квіт. 2024

Міста Героїв. Перемоги України у війні

26 квітня 2024 року класний керівник Мовчан Н.М. провела тематичний урок для учнів 9-В класу «Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячений місту-герою ЧЕРНІГОВУ
25 квіт. 2024

Тематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"

24 квітня 2024 року педагогічними працівниками ліцею №17 Бондаренко Р.А. та Мітлицькою В.В. було проведено тематичні уроки для 6 А та 6 Б класів « Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячених звільненню населених пунктів різних регіонів нашої держави від окупації.
23 квіт. 2024

«Вільні читають українською!»

«Вільні читають українською!» Учні 1-11 –х класів учнівського самоврядування ліцею №17 взяли активну участь у Всеукраїнському проєкті « Вільні читають українською!» Цей проєкт був організований на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян. Зібрані книги були відправлені до прифронтової зони Миколаївської області .
19 квіт. 2024

Міста Героїв. Перемоги України у війні

Учениці 10-Б класу, Боднарюк Уляна та Сидоренко Софія (яка є ройовою рою «Грозові крила»), взяли на себе ініціативу та провели урок для своїх однолітків з інших 10-их класів у рамках циклу уроків «Міста Героїв. Перемоги України у війні».