"Великодній кошик"

29 квіт. 2024
Кошики з подарунками були відправлені на філіал "Соняшника". Вітаємо тих, хто боронить нашу землю від окупантів! Творімо добрі справи! Допомагаємо наближати Перемогу!!!

З святом, дорогі бійці !

Великдень – свято, коли прийнято ділитися з ближніми добром, теплом.  Щоб приємні  миті світлого свята  Христового Воскресіння відчули українські бійці, напередодні великодніх свят у нашому ліцеї-гімназії №17 проводилась благодійна акція «Великодній кошик для воїна», в якій взяли активну участь учні 1-11-х класів, батьки,педагогічний колектив. Вони приносили різні продукти, смаколики, медикаменти, засоби гігієни. Діти підготували малюнки, листи зі словами вдячності. Ми хочемо, щоб наші військові, які захищають нас від російської орди, разом з нами відчули велику радість Христового Воскресіння, знали, що їх пам`ятають і чекають живими та здоровими.

25 квітня кошики з подарунками були відправлені на філіал "Соняшника".

Вітаємо тих,хто боронить нашу землю від окупантів!

Творімо добрі справи! Допомагаємо наближати Перемогу!!!