Науковий гурток

Науковий гурток Учні 7- 8 класів нашого ліцею № 17 є активними відвідувачами гуртка «Основи біохімії» БНАУ. Одним з пріоритетів їх зацікавленості є фізико-хімічні основи процесів життєдіяльності, сучасні методи біохімії.

Незабутня зустріч

Незабутня зустріч 24 жовтня 2023 року педагогічний колектив ліцею № 17 відвідав меморіальну виставку «Краплини пам` яті» в Микільській церкві нашого міста. На стендах ми бачимо обличчя гарних, мужніх, відважних воїнів, очі яких дивляться в душу кожного, хто приходить до них.

27 жовтня – День української писемності та мови

27 жовтня – День української писемності та мови День Української писемності та мови цього року має нову дату - 27 жовтня. Цей день є також і церковним святом – день пам `яті Нестора Літописця. Однією з традицій свята – є радіодиктант національної єдності.

Волонтерство в дії

Волонтерство в дії Волонтерська допомога стала для нас одним із способів виявити свою підтримку та відданість Україні та народу під час війни. Педагогічний колектив та учні нашого ліцею № 17 тісно співпрацюють з волонтерами. На осінніх канікулах цього року волонтерам благодійного фонду «Час перемог» були передані матеріали для виробництва речей необхідних для ЗСУ.

Екостарп «Сортуй&Ко»

Екостарп «Сортуй&Ко» У рамках екологічного проєкту «Сортуйко», ініційованого Центром еколого-натуралістичної творчості 26 жовтня 2023 року відбувся Екостарп «Сортуй&ко». Представником від нашого ліцею № 17 була голова екологічної комісії учениця 10-Б класу Погосян Крістіна. На цьому заході піднімались найболючіші питання нашого довкілля. І одна з глобальних систем сучасності – сміття, яке створює тільки людина, тому, що не хоче прибирати за собою. І саме сміття викликає негативні зміни в природі і тваринному світі.
17 жовт. 2023

Міський семінар-практикум для вчителів початкових класів

Тема семінару "Реалізація діяльнісного підходу в процесі інтегрованого навчання учнів НУШ"
17 жовт. 2023

Зустріч з героями

Зустріч з героями 05 жовтня учні нашого ліцею № 17 були активними глядачами документальної стрічки « Готові до супротиву. Фільм перший. 114-та бригада ТрО ЗСУ». У фільмі відображено кадри звільнення Київщини від окупантів, розповіді героїв про жахливі події повернули глядачів на початок 2022 року й активізували болісні спогади в пам` яті кожного.
12 жовт. 2023

Участь у І етапі Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо- юнацької гри «Сокіл» («Джура») Девіз: «Рій як кулак єдиний. Будемо захищати рідну Україну!»
9 жовт. 2023

ВІТАЄМО переможців конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно"

ВІТАЄМО переможців конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!"
9 жовт. 2023

Участь у І етапі Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»). Посвята в козачата. Рій "Жовто-блакитні серця"