27 лют. 2024

Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги. На Білоцерківщині активно проходить ІІ етап змагань Команди Білоцерківського ліцею-гімназії № 17 активно і завзято тренувалися, тому вже маємо результати! Футзалісти, змагаючись у ІІ етапі отримали почесне 2 місце! Також і команда дівчат з волейболу у ІІ етапі виборола заслужене 2 місце! Ми пишаємося кожним учасником і бажаємо їм подальших успіхів у великій подорожі "Пліч о пліч"!
26 лют. 2024

«Екологічні проблеми рідного міста»

Річка Протока - ліва притока річки Рось. З давніх часів до сьогодення назва річки зазнавала змін. На старих мапах можна відшукати Рут, Рот, Руток, Роток. В ХІХ столітті білоцерківці називали саму річечку Ротком, а також прилеглу до неї частину Білої Церкви – передмістя Роток.

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

УРОК ПАМ'ЯТІ "ХОРОБРІ СЕРЦЯ"

Економічний квест-тренінг

Економічний квест-тренінг 20.02.2024 року відбулась профорієнтаційна зустріч представників Білоцерківського національного аграрного університету із педагогами та учнями навчальних закладів. Декан економічного факультету Паска Ігор Миколайович та представники студентського самоврядування радо зустріли одинадцятикласників. Для них вони підготували економічний квест-тренінг. Це була цікава програма, в якій кожен навчальний заклад обрав капітана і назву команди. Капітаном нашої команди «Зарічани» (ліцей № 17) був обраний учень 11-Б класу Лінчевський Назар.

Вітаємо !!!

Вітаємо !!! переможницю ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології Сидоренко Софію /10-Б/ ІІІ місце

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

МОВОЗНАВЧИЙ ТУРНІР "ЗНАВЦІ РІДНОЇ МОЛВИ"
21 лют. 2024

«Герої не вмирають доки пам`ять про них жива»

«Герої не вмирають доки пам`ять про них жива» 20.02.2024 року в Україні відзначають День пам`яті Героїв Небесної Сотні. 10 років минуло з того часу,коли події в столиці дали поштовх до дій по всій території нашої держави. Лідерами 8-А, 9-Г класами були проведені експрес-хвилинки «Герої не вмирають!» для 5-11 класів. Слава тим, чиї імена навічно вкарбовані в нашій пам`яті і тим, хто своє життя, але не залишився безіменним.

19 лютого – День Герба України

19 лютого – День Герба України Герб держави України символізує мир і творчу працю, спорідненість поколінь. Він є продовженням історичних традицій українського народу. До цього дня учні 9-Г класу підготували для 5-9-х класів інформаційну хвилинку на тему: «Тризуб – символ волі і слави». Сьогодні, коли ведуться воєнні дії і наші воїни протистоять зовнішній агресії, наші державні символи набувають особливого значення. Солдати гинуть і отримують поранення,звільняють окуповані території, але вірять, що саме національні символи України принесуть їм успіх і допоможуть досягти довгоочікуваної перемоги.
19 лют. 2024

Допомагаємо ЗСУ

З моменту повномасштабного вторгнення росії на територію України волонтерство стало найбільш актуальним і в нашому ліцеї-гімназії № 17.
13 лют. 2024

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ! ІІ МІСЦЕ

МІСЬКИЙ ОНЛАЙН КОНКУРС "НЕЗЛАМНИЙ ЛИЦАР ПРАВДИ І СВОБОДИ"