Міста Героїв. Перемоги України у війніТематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"«Вільні читають українською!»Міста Героїв. Перемоги України у війніВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!Флешмоб   «Дерево Героя»Міста-герої. Міста - ГероївЗмагання все ближче і ближче

7 лист. 2016

Літературний ранок "КРАСА І БАГАТСТВО УКРАЇНСЬКОГО СЛОВА"

До дня української писемності та мови

Майстер - клас

"Тортик, мульти-пульти"
5 лист. 2016

Виховна година «Великі права маленької людини»

4 листопада студентами-практикантами КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» та класним керівником Комайгородською Т. В. в рамках правової декади було проведено виховну годину «Великі права маленької людини».
4 лист. 2016

Правова вікторина «Права та обов’язки школяра»

Cтуденти-практиканти КВНЗ КОР «Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу» разом із класним керівником Безуглою Т.І. 3 листопада 2016 року в БЗШ №17 провели правову вікторину «Права та обов’язки школяра» для учнів 5-х класів.

"45 чарівних слів"

Оголошено результати творчого конкурсу "45 чарівних слів" організованого редакцією журналу "Початкова школа"

ЗНО і ДПА 2017!

Міністерство освіти нещодавно затвердило порядок проходження ДПА, ЗНО та деякі особливості вступу в 2017 році. Розповідаємо про усі деталі вступної кампанії: коли буде ЗНО та ДПА-2017, початок реєстрації та пробне ЗНО, які предмети потрібно здавати і документи подавати, що таке пріоритетність, як визначити конкурсний бал та чи будуть тести з ДПА у ЗНО.
28 жовт. 2016

ЗБЕРЕЖЕМО ЛІСОВІ НАСАДЖЕННЯ ДЛЯ НАЩАДКІВ

Учнями БЗШ №17 була організована і проведена екологічна акція.
27 жовт. 2016

Як створюється новорічна кулька

Екскурсія до фабрики ялинкових прикрас

Як створюється новорічна кулька?

Педагогічні читання

26.10.2016 року в школі відбулися педагогічні читання "Компетентнісний підхід - переорієнтація на результат"

7 лист. 2016

Літературний ранок "КРАСА І БАГАТСТВО УКРАЇНСЬКОГО СЛОВА"

До дня української писемності та мови

Майстер - клас

"Тортик, мульти-пульти"
5 лист. 2016

Виховна година «Великі права маленької людини»

4 лист. 2016

Правова вікторина «Права та обов’язки школяра»

"45 чарівних слів"

ЗНО і ДПА 2017!

28 жовт. 2016

ЗБЕРЕЖЕМО ЛІСОВІ НАСАДЖЕННЯ ДЛЯ НАЩАДКІВ

Учнями БЗШ №17 була організована і проведена екологічна акція.
27 жовт. 2016

Як створюється новорічна кулька

Екскурсія до фабрики ялинкових прикрас

Як створюється новорічна кулька?

Педагогічні читання

26 квіт. 2024
Міста Героїв. Перемоги України у війні
26 квітня 2024 року класний керівник Мовчан Н.М. провела тематичний урок для учнів 9-В класу «Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячений місту-герою ЧЕРНІГОВУ
25 квіт. 2024
Тематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"
24 квітня 2024 року педагогічними працівниками ліцею №17 Бондаренко Р.А. та Мітлицькою В.В. було проведено тематичні уроки для 6 А та 6 Б класів « Міста Героїв. Перемоги України у війні», присвячених звільненню населених пунктів різних регіонів нашої держави від окупації.
23 квіт. 2024
«Вільні читають українською!»
«Вільні читають українською!» Учні 1-11 –х класів учнівського самоврядування ліцею №17 взяли активну участь у Всеукраїнському проєкті « Вільні читають українською!» Цей проєкт був організований на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян. Зібрані книги були відправлені до прифронтової зони Миколаївської області .