Великодній благодійний ярмарокАкція «Чисті руки»Акція «Чисті руки»Соціальний проєкт "BRAMA""Великодній кошик"   «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам`ять»Міста Героїв. Перемоги України у війніТематичні уроки "Міста Героїв. Перемоги України у війні"

18 трав. 2017

18 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

18 травня у БЗШ №17 пройшов усний журнал «Щоб не забути – треба пам'ятати» до 73-річниці депортації кримських татар, який провела учитель історії Наталя Василівна Рябушенко разом із 8-Б, В та 7-Б класом. Учні дізналися про трагічні сторінки історії, як у 1944 році планувалася та здійснювалася силами НКВД операція по примусовому переселенню кримських татар з рідної землі, про наслідки депортації, та страждання і боротьбу кримськотатарського народу за право жити на землі предків.
12 трав. 2017

Безпека на дорозі – безпека життя

З 8 по 14 травня 2017 року в рамках проведення Всеукраїнської акції ЧЕТВЕРТИЙ ГЛОБАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ БЗШ №17 були проведені профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху (лекції, виховні години, практичні навчання, інтерактивні ігри), а також пройшов конкурс дитячих малюнків «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».
10 трав. 2017

Бесіда про безпеку на залізниці

10 травня 2017 року в актовій залі БЗШ №17 відбулася лекція-зустріч на тему: «Безпека на залізниці».
8 трав. 2017

Здоров'я Вам, і довгих років життя, шановні наші ветерани!

Напередодні 9 травня та під час свята Перемоги над нацизмом учні БЗШ №17 відвідали ветеранів. Привітали їх із святом та побажали всіляких гараздів. У школі були проведені виховні години, години пам'яті та зустрічі з учасниками Другої світової війни.
3 трав. 2017

Будь сильним, справедливим , скромним

28.09. 2017 року рій БЗШ №17 «Зарічани» взяв участь у І-му (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
18 квіт. 2017

Година психолога з учнями 3-А класу : " Я не один "

З метою збереження психологічного здоров'я дитини, сприяння її адаптації в соціумі та ставлення до себе як до самодостатньої особистості 18 квітня практичним психологом школи Гордієнко Оксаною Петрівною з учнями 3-А класу проведено заняття із психологічного розвитку: " Я не один".
16 квіт. 2017

Великодній тиждень добра

В БЗШ №17 проходив тиждень добра, який розпочався з розмальовування писанок, щоб прикрасити міський парк Т.Г.Шевченка і подарувати радість Великодня всім жителям міста.
14 квіт. 2017

Великоднє свято

Разом із пробудженням природи від зимового сну на нашій землі, в Україні, починається цикл народних весняних свят. Ці дійства пов'язані зі стародавніми віруваннями та звичаями. Одним із головних є Великдень. І саме тому учні 5-Б класу БЗШ №17 підготували літературно-музичну композицію «Великодні дзвони».
13 квіт. 2017

Комбінований рекламний проект «Пригодницька повість українських письменників»

Уже не один рік українська школа працює над упровадженням в навчально-виховний процес проектної діяльності. Завдання , яке постає перед учителем: навчити дитину жити, думати, аналізувати, логічно будувати усні та письмові висловлювання, а головне – навчити вчитися протягом усього життя.
12 квіт. 2017

Моє ЗНО

Для учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року розроблено мобільний додаток «Моє ЗНО» , що дає змогу отримати розклад обраних тестувань, адреси пунктів для проходження зовнішнього оцінювання, а також результати тестування на власний мобільний пристрій

18 трав. 2017

18 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

12 трав. 2017

Безпека на дорозі – безпека життя

10 трав. 2017

Бесіда про безпеку на залізниці

8 трав. 2017

Здоров'я Вам, і довгих років життя, шановні наші ветерани!

3 трав. 2017

Будь сильним, справедливим , скромним

18 квіт. 2017

Година психолога з учнями 3-А класу : " Я не один "

16 квіт. 2017

Великодній тиждень добра

14 квіт. 2017

Великоднє свято

13 квіт. 2017

Комбінований рекламний проект «Пригодницька повість українських письменників»

12 квіт. 2017

Моє ЗНО

6 трав. 2024
Великодній благодійний ярмарок
Великодній благодійний ярмарок З 30.04.2024 року по 03.05.2024 року на першому поверсі ліцею № 17 відбувся Великодній благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Доброчинна подія об'єднала вчителів, учнів та батьків. Класні колективи 1-11-х класів старанно готували різноманітні солодощі і смаколики. Кожен клас активно брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, а й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.
3 трав. 2024
Акція «Чисті руки»
02.05 був проведений виховний захід у 5-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією що до правильного миття рук. Діти повторили все на практиці.
30 квіт. 2024
Акція «Чисті руки»
30.04 був проведений виховний захід у 9-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією щодо правильного миття рук.