Вшановуємо  та пам’ятаємо …« Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало  народної душі …»До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народуВеликодній благодійний ярмарокАкція «Чисті руки»Акція «Чисті руки»Соціальний проєкт "BRAMA""Великодній кошик"

30 січ. 2018

Нова перемога!!!!

Вітаємо з перемогою (І місце) на міському етапі конкурсу "Космічні фантазії" у номінації "Література" ученицю 7-Б класу ТЕЛІЖЕНКО ВЕРОНІКУ. Бажаєммо нових перемог!!!!
29 січ. 2018

До 100-річчя бою під Крутами

29 січня 2018 року виповнюється 100 років героїчному подвигу полеглих юнаків під Крутами, які стали на захист незалежності України.
26 січ. 2018

Пенсійне забезпечення

22 січ. 2018

День Соборності З-В класу

День Соборності - свято встановлене в Україні, враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави.
21 січ. 2018

Прийом до 1-го класу

Прийом документів до 1-го класу 2018/2019 навчального року розпочинається 1 лютого для дітей, яким виповниться 6 років на 01.09.2018 року і які проживають у зоні обслуговування
17 січ. 2018

Нові перемоги!

Вітаємо призерів (ІІ місце) обласного етапу екологічної акції "Ліси для нащадків"- команду "Лісівників-дендрологів" і їхніх керівників Злочевську Н.О. та Пилипчук Н.М. з перемогою.
15 січ. 2018

Зимовий брейн-ринг!

Вітаємо з перемогою у зимовому змаганні ерудитів молодшу команду найрозумніших нашої школи Костенко Марію, Бондаренко Олега, Степаненко Аліну, Бобришеву Каріну, Редька Михайла, Любченко Анастасію та їхнього керівника Костенко Тетяну Дмитрівну. Ці діти продовжили добру традицію школи - наші діти найрозумніші у місті.
2 січ. 2018

Вiдвiдування центру "Соняшник"

2 сiчня 2018 року, учнi 5А классу разом з класним керiвником Наконечною М.Г. вiдвiдали музей у дитячому центрi творчостi.
27 груд. 2017

Канікули

План виховної роботи з учнями школи під час зимових канікул
22 груд. 2017

ІІ етап ВСУО

Вітаємо з новою перемогою на ІІ етапі ВСУО з російської мови учня 8-А класу САРАЖИНСЬКОГО БОГДАНА (ІІІ місце) та керівника Лукіянчука А.А.

30 січ. 2018

22 груд. 2017

ІІ етап ВСУО

18 трав. 2024
Вшановуємо та пам’ятаємо …
Вшановуємо та пам’ятаємо … Сьогодні кожен українець разом з кримськотатарським народом відчуває біль від трагедії 18 травня 1944 року. Ця дата нагадує, що можна злочинно відібрати в народу його землю, та неможливо відібрати його дух і волю. Щорічно 18 травня в Україні відзначають День пам’яті жертв геноцида кримськотатарського народу та День боротьби за їх права.
17 трав. 2024
« Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі …»
« Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі …» Вже стало традицією відзначати День вишиванки. І цього року учні та вчителі нашого ліцею № 17 долучились до цього свята. Дрескодом дня була вишиванка. Вчителі та учні одягнули найбільшу гордість нації – українську вишиванку. Наш ліцей замайорів всіма кольорами веселки. На уроках учителі розповідали учням цікаві історичні факти про наш традиційний одяг. Учні 1-4 класів читали та декламували вірші.
14 трав. 2024
До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу
18 травня — День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. 1944 року в цей день, близько 5 ранку, радянською владою розпочалась операція з виселення кримських татар з Кримського півострова, яка відбувалася із застосуванням насильства. У більшості випадків кримським татарам не пояснювали, що відбувається, куди саме їх везуть, а на збори давали не більше 15 хвилин. Кримські татари покинули власні домівки не готовими до довгої та виснажливої дороги, не кажучи вже про облаштування на чужині. Всього було депортовано 47 885 сімей. До цього числа не увійшли майже 6 тис. ув’язнених кримських татар до ГУЛАГу безпосередньо під час депортації.