До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народуВеликодній благодійний ярмарокАкція «Чисті руки»Акція «Чисті руки»Соціальний проєкт "BRAMA""Великодній кошик"   «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам`ять»Міста Героїв. Перемоги України у війні

Електронні підручники

Повні електронні версії всіх підручників для 9-го класу

Перший урок

Матеріали до ПЕРШОГО УРОКУ розміщені на сторінці "Педагогічним працівникам"
8 черв. 2017

Щорічний звіт директора школи

31.05. 2017 року о 16.00 в актовій залі школі відбувся щорічний звіт директора школи перед педагогічною та батьківською громадськістю. В ході таємного голосування 100% голосів директору була виявлена довіра впроваджувати намічені перспективні плани у своїй роботі і в майбутньому, присутні були одностайні в тому, що директор відповідає займаній посаді та заслуговує на матеріальне заоохочення.
30 трав. 2017

Екскурсійний відпочинок учнів 8-В класу

Виявляється, усе прекрасне знаходиться навколо нас, тобто неподалік, варто лише озирнутися. Навіть невеличке містечко має свої таємниці.
26 трав. 2017

Останній дзвоник – незабутнє свято

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить Свята останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Навіть рясний весняний дощ не став на перешкоді цієї важливої події.
25 трав. 2017

"Веселі старти" у 1-Г класі

Сьогодні у 1-Г класі пройшли змагання «Веселі старти». Змагання пройшли з метою виховувати любов до фізкультури та спорту, розвивати руховий апарат, фізичні уміння та навички, зміцнювати здоров’я, виховувати почуття дружби, колективізму, взаємовиручки.
24 трав. 2017

Підсумки участі у флешмобі «Найкраща вишиванка»

Всесвітній день вишиванки 18 травня учні нашої школи відзначили активною участю у флешмобі «Найкраща вишиванка». За результатами голосування в соціальній мережі Facebook перемогли учень 7-А класу БЗШ №17 Саражинський Богдан та його молодший братик Саражинський Роман.

День пам'яті жертв політичних репресій

21 травня Україна вшановує пам'ять мільйонів жертв політичних репресій – усіх тих, хто постраждав під час правління комуністичного режиму на території України. День пам'яті жертв політичних репресій щороку відзначається в Україні у третю неділю травня згідно з Указом Президента України №431/2007 від 21 травня 2007 р.

День Європи

День Європи святкується в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 року.
18 трав. 2017

18 травня - День вишиванки

День вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Електронні підручники

Повні електронні версії всіх підручників для 9-го класу

Перший урок

Матеріали до ПЕРШОГО УРОКУ розміщені на сторінці "Педагогічним працівникам"
8 черв. 2017

Щорічний звіт директора школи

30 трав. 2017

Екскурсійний відпочинок учнів 8-В класу

26 трав. 2017

Останній дзвоник – незабутнє свято

25 трав. 2017

"Веселі старти" у 1-Г класі

24 трав. 2017

Підсумки участі у флешмобі «Найкраща вишиванка»

День пам'яті жертв політичних репресій

День Європи

День Європи святкується в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 року.
18 трав. 2017

18 травня - День вишиванки

14 трав. 2024
До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу
18 травня — День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. 1944 року в цей день, близько 5 ранку, радянською владою розпочалась операція з виселення кримських татар з Кримського півострова, яка відбувалася із застосуванням насильства. У більшості випадків кримським татарам не пояснювали, що відбувається, куди саме їх везуть, а на збори давали не більше 15 хвилин. Кримські татари покинули власні домівки не готовими до довгої та виснажливої дороги, не кажучи вже про облаштування на чужині. Всього було депортовано 47 885 сімей. До цього числа не увійшли майже 6 тис. ув’язнених кримських татар до ГУЛАГу безпосередньо під час депортації.
6 трав. 2024
Великодній благодійний ярмарок
Великодній благодійний ярмарок З 30.04.2024 року по 03.05.2024 року на першому поверсі ліцею № 17 відбувся Великодній благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Доброчинна подія об'єднала вчителів, учнів та батьків. Класні колективи 1-11-х класів старанно готували різноманітні солодощі і смаколики. Кожен клас активно брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, а й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.
3 трав. 2024
Акція «Чисті руки»
02.05 був проведений виховний захід у 5-Б класі в рамках акції «Чисті руки». Діти переглянули декілька відео з інструкцією що до правильного миття рук. Діти повторили все на практиці.